Мажте п’яти йодом, і все мине!

Якщо вас підводить пам’ять, долає апатія, не варто відразу списувати це на авітаміноз і ковтати упаковками комплексні препарати з безліччю зайвих компонентів. Часом достатньо заповнити лише дефіцит йоду – і всі проблеми як рукою зніме. Нестача цього важливого мікроелемента веде до зниження функції щитовидної залози – звідси й усі напасті.
Є гарний приклад. Один солдат служив в армії, у їхнього лікаря була приказка: «Мажте п’яти йодом, і все мине!» Ця фраза звучала для службовців як рецепт від стресу, дратівливості, переживань, депресії. Можливо, відразу і не зрозуміти смисл цієї приказки – який зв’язок між поганим настроєм і п’ятами?
Виявляється, існує один дуже простий рецепт від зоба (та інших хвороб щитовидки). Треба на ніч натерти п’яти йодом і надягнути шкарпетки. Зранку п’яти мають бути рожеві, тобто, без слідів йоду. Якщо ж йод за ніч не зійде, це означає, що у вашому організмі його достатньо і вам цей метод лікування не підходить. А тим, у кого йод до ранку весь убереться в шкіру, потрібно щовечора мазати п’яти цим розчином (і робити це доти, поки п’яти не «наситяться» йодом). Тобто, як тільки ваші з вечора намазані п’яточки залишаться вранці зі слідами йоду, тоді лікувальне «помазання» слід закінчити.
Ваша щитоподібна залоза тепер у порядку! А це значить, що ви стали менше супитися-дратуватися, і світ уже не бачиться вам у сумно-чорних барвах. Адже наша нервозність і песимізм – це ознаки хвороб щитоподібної залози.
Тепер вам зрозумілий смисл приказки «Мажте п’яти йодом–і все мине»?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com