Натуральні засоби для поліпшення пам’яті

У народній медицині багато рецептів для поліпшення пам’яті та профілактики слабоумства, що успішно й широко застосовуються на практиці з давніх часів і донині. Поговоримо про деякі з них.
НАСТОЯНКА КОРЕНІВ ОМАНУ
1 столову ложку коренів оману заливають 0,5 л горілки, потім упродовж місяця настоюють, періодично струшуючи банку. Приймають настоянку для поліпшення пам’яті тричі на день за півгодини до їди по 1 ст. ложці. Результати будуть помітні вже через місяць регулярного прийому. Головне – не забувати приймати.
РОДІОЛА РОЖЕВА
50 г сухого роздробленого кореня родіоли рожевої заливають 300 г горілки, ставлять у тепле темне місце на тиждень, регулярно струшуючи банку. По закінченні тижня рідину потрібно процідити, пити по 1 ч. ложці за 20 хвилин до їди тричі на день. При підвищеному тиску, а також наявності ряду захворювань імунної системи таку настоянку пити не рекомендується.
НАСТОЯНКА ЗБІРНА
Народні цілителі також радять приймати збірну настоянку, коли вам потрібно зміцнити свою пам’ять. 30 г пера черемші, 50 г темного меду, 10 г кореня лимонника китайського, 10 г листя меліси, 20 г листя конвалії, 10 г первоцвіту весняного. Збір заливають 0,5 л горілки, настоюють упродовж трьох тижнів у темному місці. Приймають під час їди по 15 крапель.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com