Подаруйте дитині шанс

Ваші син чи донька – не такі, як усі, виокремлюються в колі своїх однолітків непересічними здібностями? Якщо так, тоді вам – на конкурс «Диво-дитина».
Найрозумніша, Найспортивніша, Найтворчіша, Найдивовижніша та Найгероїчніша дитина  – саме в таких номінаціях визначатимуться переможці ювілейної, десятої Всеукраїнської премії «Диво-дитина», результати якої будуть оголошені в березні 2018 року.
Взяти участі у ній можуть діти з усієї України віком від 4 до 13 років включно, які мають досягнення чи відкриття в науково-технічній сфері, перемоги чи призові місця в обласних, республіканських і міжнародних інтелектуальних іграх, шкільних олімпіадах, спортивних або творчих змаганнях, фестивалях та конкурсах; діти, які зробили героїчний вчинок, мають феноменальну інтуїцію та пам’ять, володіють даром передбачення або чутливістю до енергетики тощо.
На переможців та фіналістів чекають грошові премії й подарунки. Документи – копія свідоцтва про народження дитини, анкета учасника та документи, що підтверджують досягнення дитини (дипломи, грамоти, сертифікати, фото, відео, статті та інше) приймаються до 20 березня 2018 року. Детальніше про це можна дізнатися на сайті http://divo-dutuna.com або за телефоном (044) 490-92-63.
Упевнена, в нашому районі знайдеться чимало дітей, гідних потрапити до числа особливих, неповторних, дивовижних. Допомогти їм у цьому, звісно, повинні дорослі – батьки, бабусі й дідусі, вчителі, тренери, наставники. Тож підтримайте маленьких кременчуцьких особистостей, подаруйте їм шанс стати «диво-дитиною», відомою всій Україні. Не забудьте розказати про них і «Перемозі».
Тетяна Керімова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *