Тетяна Буланова зізналася, що потрапила на ТБ через хабар

У недавньому інтерв’ю одному інтернет-виданню поп-зірка 1990-их, «повністю продукт тієї епохи», як сама про себе говорить артистка, зізналася, як вона потрапила на ТБ, як починалася її кар’єра, як проходили гастролі, і як обманювали організатори концертів. Артистка розповіла, що зовсім не відчувала 1990-і «лихими». Її перший чоловік і лідер їхньої групи «Літній сад» Микола Тагрін тоді займався ще й продюсуванням, простіше – знайомився з потрібними людьми, які могли б допомогти просуванню. Так він одного разу дав послухати касету із записом редактору музичної редакції Ленінградського ТБ Зінаїді Іванкович. Вона сказала: «Нічого не розумію: барабани в унісон, незрозуміло, хлопчик чи дівчинка співає. Моя принциповість не дозволяє поставити в ефір цю самодіяльність». А вся принциповість Іванкович, як згадувала Тетяна, оцінювалася в дві тисячі рублів. Але справедливості заради треба сказати, що в цю суму входили і витрати на зйомку кліпу.
«Музиканти тоді ще були бідними людьми в ті «лихі» 1990-і, так що ці дві тисячі були позичені у друзів і передані редактору», – відкрила Тетяна Буланова внутрішню кухню шоу-бізнесу 30-річної давності.
Гастролі проходили без підписання будь-яких договорів, грунтуючись на чесному слові. Приїжджали, грали концерти і добре, якщо отримували за це гроші, а бувало й так, що хтось когось кидав, або продюсера вбили, а квитки вже продані і треба співати безкоштовно. Але згадуючи всю відчайдушність того часу, Тетяна все одно переконана, що він був чудовим, і «в пам’яті залишився як дуже радісний».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com