Вдалий початок – успішний фінал

Практично на єдиному переможному подиху провели 2017 рік спортсмени Кременчуцького району. Про їхні здобутки на всіх рівнях «Перемога» постійно інформувала своїх читачів. Пишатися нашим землякам таки було чим: численні призові місця вони здобували чи не в усіх видах спорту.
Тож і остання крапка, поставлена ними минулого року, теж виявилася «золотою». В цьому неабияк постаралися футбольні ветеранські збірні нашого району.
Зокрема, дякуючи майстерності й досвіду кременчуцьких ветеранів, які нещодавно грали в місті Берегове в складі збірної Полтавщини на першості ВФСТ «Колос» серед ветеранських команд 50 років і старші, команда нашої області посіла перше місце.
Також у грудні в місті Черкаси пройшов Кубок України серед ветеранських команд різних вікових категорій. У категорії 55 років і старші тринадцять сильних і досвідчених претендентів боролися за перемогу, але вона дісталася нашій збірній.
Кременчуцький «Гарант» під керівництвом президента команди Анатолія Веселовського, начальника збірної Анатолія Клюсенка та головного тренера Андрія Горячковського не залишив суперникам жодного шансу на перемогу.
– До нашої групи увійшли «Локомотив» із Красного Луча, «Христинівка» з Черкаської області й столичний «Київ», – ділиться провідний спеціаліст районної організації ВФСТ «Колос» Євгенія Цилюрик. – У результаті напружених і надзвичайно емоційних ігор, із результатами «Локомотив» – «Гарант» 2:3, «Київ» – «Гарант» 0:2, «Христинівка» – «Гарант» 1:1, наші футболісти вийшли до фіналу змагань, де зустрілися з донецькою командою «Союз». Із переможним рахунком 3:2 «Гарант» із Кременчуцького району став цьогорічним володарем Кубку України з футзалу серед ветеранів 55 років і старші.
До числа кращих гравців чемпіонату з нашої збірної увійшли захисник Геннадій Коба, голкіпер Павло Паюров і гравець Валерій Стеценко.
У наших кременчуцьких спортсменів є всі підстави успішною ходою здолати й наступний, 2018 рік. Бо й досвіду, і майстерності, й бійцівського духу, й запалу, енергії та доброї гоноровості їм не позичати.
Тетяна Керімова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com