З нового року – на пенсію по-новому

Згідно з пенсійною реформою, вже з 1 січня 2018 року українці підуть на пенсію в 60, 63 або 65 років, залежно від накопиченого за роки трудової діяльності страхового стажу.
Як відомо, нове соціальне й пенсійне законодавство і його нормативні акти визначають декілька різновидів стажу роботи: трудовий, страховий, спеціальний та пільговий. Що означає кожен із цих термінів і скільки треба українцям працювати, аби піти на заслужений відпочинок відповідно до нової пенсійної реформи – відповіді на ці питання «Перемога» шукала в офіційних джерелах.
Отже, страховий, тобто, пенсійний стаж – це відрізок часу, впродовж якого особа підлягала загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню і щомісяця сплачувала внески в сумі, не меншій, ніж мінімальний страховий внесок. Спеціальний стаж визначається як сумарна тривалість певної трудової діяльності на відповідних видах робіт, що дає право на дострокове призначення трудової пенсії. Щодо пільгового, то тут усе зрозуміло: це період роботи в шкідливих, небезпечних або специфічних умовах упродовж повного робочого дня. Перелік виробництв, робіт, професій, посад і показників, за якими період трудової діяльності може бути віднесений до пільгового стажу, затверджений постановами Кабінету Міністрів України.
Отож, за новим законодавством значення для нарахування пенсії має не період фактичної трудової діяльності людини, а той час, упродовж якого роботодавець сплачував за неї внески до Пенсійного фонду. При цьому розмір таких внесків теж суттєво впливає на величину пенсії.
Варто знати, що трудовий стаж, отриманий до січня 2004 року, прирівнюється до страхового, а вже після цієї дати для розрахунку пенсії враховується сплата страхових внесків. Тобто, якщо ви працювали, й навіть отримували велику зарплатню, але такі внески не сплачувалися, то цей час до вашого стажу не входитиме.
Тетяна Керімова

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *