Турбота і чуйність зігріють душу

Четвертий рік, відколи на сході України триває неоголошена війна за єдність і територіальну цілісність держави, школярі Кременчуцького району постійно долучаються до волонтерської діяльності, беруть активну участь у доброчинних акціях, споряджають нашим захисникам гуманітарну допомогу.
Лише з початку нинішнього року така робота була здійснена в Омельницькому ліцеї, де учні, вчителі та батьки зібрали 4424 гривні для підтримки їхнього земляка, учасника антитерористичної операції Віталія Соляника. Готували вареники для бійців передової учнівські й педагогічні колективи Піщанської гімназії, Кривушівського та Гориславського навчально-виховних комплексів. Передали гуманітарну допомогу на східні рубежі країни Салівська й Недогарківська школи, Максимівський навчально-виховний комплекс.
Ось і минулого тижня до бійців добровільного формування «Полтава» відправилися посилки з харчовими продуктами, що їх старанно й завзято збирали в Малокохнівській школі всі: вчителі, технічний персонал, учні, їхні батьки і просто жителі села.


– В кожному класі класні керівники організували свій пункт прийому, куди батьки та учні приносили різні продукти – консервовані огірки, помідори, кабачки, різні види салатів, овочі, чаї, цукор, каву, сушку для компотів та багато іншого, – розповідає директор освітнього закладу Валентина Авдієнко. – Особливо порадували мене учасники волонтерського загону «Турбота» Дарія Бегма, Олена Радченко, Аліса Скирда, Ілона Павленко та дев’ятикласник Владислав Лук’янець. Разом зі своїм керівником, педагогом-організатором Тетяною Талмазан, вони вирушили до людей з проханням допомогти українським воїнам. І тут наші односельці виявили неабиякі небайдужість і щедрість – люди ділилися всім, що є. Серед принесеного до школи були цукор, олія, картопля, багато консервованих овочів та варення. Не скупилися й на гроші – були зібрані 205 гривень, на них наші волонтери придбали 9 літрів олії й долучили їх до гуманітарного вантажу. Це ще раз переконливо доводить: народ по-справжньому переймається тим, що відбувається в країні, від усього серця прагне допомогти й підтримати тих, хто сьогодні стоїть на сторожі нашого спокою й миру.


У числі найактивніших мешканців Малої Кохнівки, які без вагань долучилися до благодійної справи, Валентина Авдієнко із вдячністю називає Надію Колотай, Людмилу Безуглу, Василя Гончаренка, Миколу Дідея, Валерія Мартиненка, Віктора Бодерніка, Миколу Мартиненка, Ніну Безиму. Теплим словом відгукується про водіїв, які надали транспорт, адже все зібране довелося вантажити у два легковики!
Неабияк потрудилися над пакуванням гуманітарної передачі дев’ятикласники разом зі своїм класним керівником Олександром Чернишом та педагогом-організатором Тетяною Талмазан. Вони заздалегідь приготували ящики, адже їх потрібно було дуже багато, аби все акуратно вкласти й доставити до місця призначення.
Керівництво Малокохнівської школи відзначило найактивніші класи, а всіх учасників волонтерського загону «Турбота» за цілеспрямовану й завзято проведену роботу нагородило подяками. Владислав Лук’янець взагалі став «героєм» цієї акції: він виявив себе справжнім чоловіком, переклавши на свої плечі й руки – в прямому значенні цього слова – всю ношу зібраного.
– Сподіваюсь, ця невеличка частинка нашої турботи допоможе українським воїнам-захисникам у скрутний час, – каже Валентина Авдієнко, – а листи, написані учнями нашої школи, зігріють душу в негоду й нададуть наснаги, сили, терпіння й надії, що все це невдовзі закінчиться.
Тетяна Керімова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com