Настя Каменських мріє про материнство

Настя Каменських, українська співачка, дизайнер та телеведуча, заявила, що готова стати мамою. Як відомо, Настя працювала ведучою на шоу «Розсміши коміка. Діти». Саме там зірка мала змогу більше поспілкуватися з дітьми, повідомляє ТСН. Зірка зазначає, що з ними значно легше, ніж із дорослими. Каже, вони додають їй енергії, радості та щастя.
«У перервах діти чекають на фотографію, дивляться своїми оченятами, обнімають, смикають за волосся – і мені це все дуже приємно. Може, я вже в тому віці, коли дуже треба дітей і хочеться, тому я так до цього всього ставлюсь», – розповіла Настя Каменських.
І сказала, що вже абсолютно готова до материнства, бо на дітей у свої 30 років уже дивиться не як подруга, а як мама.
«Двох одразу точно не хочеться. У мене є друзі та знайомі матері, які одразу двох народили, і це дуже важко. Особливо для матері-артистки буде важко. Я завжди мріяла мати більше однієї дитини, бо я одна в родині і завжди дуже від цього страждаю. Мені не вистачає братика чи сестрички», – додала Н. Каменських.
Водночас співачка є хрещеною мамою для 4 дітей, яким намагається приділяти багато уваги. Тому практику спілкування з дітьми та їх виховання вже отримала.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com