«Дала ляпаса, як дорослому» – в сім’ї О. Фреймут розгорівся скандал

У сім’ї Ольги Фреймут розгорівся скандал через няню, яка вдарила її однорічного сина Валерія. «Навіть не віриться – як у мене, такої прискіпливої і помішаної на дітях, таке могло статися? Як я не бачила? Останнім часом Валерій (1 рік 8 місяців) дуже тривожно спить вночі – раптом починає гірко-гірко плакати», – написала українська телеведуча Ольга Фреймут у своєму Instagram.
О. Фреймут помітила, що її син тікає від няні Марії, коли її бачить. Із камер у помешканні дізналася, що няня вдарила її сина по обличчю.
«Дала ляпаса. Як дорослому. При цьому сказала, що це – здача, бо дитина її вкусила», – пише Ольга.
За словами О. Фреймут, жінка отримувала щедру зарплату.
«Два дні її роботи – стільки моя мама заробляє вчителькою за місяць . Я робила подарунки її доньці. Турбувалася, смачно годувала, вона користувалася послугами мого водія. Для комфорту няні винайняли затишну квартиру. Марія завжди казала, що готова мені «руки підстелити». «Я пишу цей пост – і плачу!».
В одному зі столичних VIP-агентств із підбору нянь розповіли, що в такій ситуації з няні Марії Сенатор, яка родом із Луцька, буде стягнуто хіба що штраф в обсязі зарплати, отриманої за весь час роботи в сім’ї. Штраф треба буде оформляти через суд. Окрім того, сама няня потрапить до «чорного списку», який формують агентства і обмінюються ним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com