Першоквітневий «жарт» від «Укрзалізниці»

Певно, аби дещо скрасити свій неприємний сюрприз для користувачів залізничного транспорту, відомство приурочило перший етап зростання цін на квитки у власних пасажирських потягах саме на День сміху – 1 квітня.
За інформацією Центру транспортних стратегій, стартуватиме подорожчання із 10 відсотків до нині діючих тарифів. Зрозуміло, сам термін «перший етап» заздалегідь готує нас до того, що цей ріст – не останній, і за ним невдовзі підуть наступні. Однак, коли вони будуть і які підвищення нестимуть – наразі представники компанії не повідомляють.
А ось причину здорожчання проїзду пояснюють тим, що тарифи на пасажирські перевезення «Укрзалізниця» не піднімала з 2014 року. Відтоді, як зазначає директор з економіки та фінансів компанії Андрій Рязанцев, індекс споживчих цін виріс мінімум на 60-70 відсотків, у 4-6 разів збільшилася вартість комунальних та інших послуг і взагалі істотно зросли ціни по всій номенклатурі товарів, що потрібні залізниці.
Отримані від здорожчання квитків кошти обіцяють спрямувати на розвиток пасажирської інфраструктури – закупку нових і модернізацію діючих вагонів, ремонт рухомого складу, а також на підвищення якості пасажирських перевезень. При цьому зауважують: проїзд залізничним транспортом все одно залишиться дешевшим порівняно з автобусними перевезеннями.
Тетяна Керімова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com