Позичте сили у свого дерева…

Більшість із нас, вірячи, що дерева мають велику енергетичну силу й можуть поліпшити стан здоров’я, підняти настрій, звертається до них за допомогою. Кожний по-своєму одержує від них підтримку – хтось подумки просить про неї, інші, обхопивши стовбур руками, намагаються «підживитися» гарною енергетикою, треті, притулившись чолом до стовбура, хочуть віддати дереву погане самопочуття…
Цілитель Юрій Левінсон запропонував свою методику спілкування з деревами: «Підійшовши до дерева, подумки потрібно поставити перед собою завдання поповнити свій запас біоенергії або відновити енергетичний баланс. Покладіть долоні на стовбур і розслабтеся. Через 20-30 секунд зосередьте увагу на кистях рук. Уявіть собі, як енергія з дерева переходить через долоні у ваше тіло…»
Цілителі вважають, що джерелом сили є дуб, ялина корисна для хворих і ослаблених людей, верба заспокоює, ясен просвітлює розум. Водночас вважається, що кожна людина має знати своє дерево так само, як і свій камінь.
Найбільш відомий спосіб визначення свого дерева – за знаком Зодіаку. Англійське товариство астрологів «Рафаель» приводить таку відповідність порід дерев знакам Зодіаку:

Овен – глід, дуб.
Телець – вільха, горобина, яблуня, ясен.
Близнюки – ліщина.
Рак – верба.
Лев – ясен.
Діва – ліщина.
Терези – вільха, горобина, яблуня, ясен.
Скорпіон – глід, дуб.
Стрілець – береза, дуб, липа, сосна, яблуня, ясен.
Козеріг – ялина.
Водолій – ялина.
Риби – береза, дуб, липа, сосна, яблуня, ясен.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com