У районній лікарні відкрили операційний блок

Відкриття першої черги капітального ремонту приміщень другого поверху кардіологічного корпусу Кременчуцької центральної районної лікарні урочисто відбулося нещодавно.
Початком довгоочікуваного «оновлення» став операційний блок – із двома операційними залами, стерилізаційними та іншими допоміжними приміщеннями.
Традиційна червона стрічка на вході до нього була перерізана 6 березня за присутності численних поважних гостей та представників сільських рад району. Наразі там зроблені лише ремонтні роботи, на виконання яких освоєні понад мільйон гривень, отриманих від надходжень спеціального Фонду розвитку територій з  обласного бюджету. Питання ж відповідного оснащення поки ще вирішується.
Новий операційний блок розташований поряд із відділенням анестезіології та інтенсивної терапії, що створить для післяопераційних хворих більш зручні й комфортні умови лікування. У майбутньому планується розташувати в цьому ж корпусі й хірургічне відділення з гінекологічними та травматологічними ліжками.
Теплі слова подяки тим, хто допоміг із коштами на ремонтні роботи, висловила на заході головний лікар центральної районної лікарні Марія Ігнатчук.
Тетяна Керімова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com