Вагітна С.Лобода оголосила, що йде в декрет

Співачка Світлана Лобода офіційно підтвердила свою вагітність.
На сцені Міжнародної професійної музичної премії BraVo, де вона отримала статуетки «Співачка року» та «Альбом року», вона продемонструвала величенький живіт.
«Цей рік був наповнений яскравими подіями, і в моєму житті він став знаковим! Я йду в невелику відпустку, щоб записати для вас новий альбом і підготувати абсолютно нове шоу, яке ми покажемо вже в жовтні!», – сказала С.Лобода.
Хто батько дитини – досі загадака. Хоча російське видання Super.ru заявило, що Світлана вагітна від соліста німецького гурту Rammstein Тілля Ліндеманна, з яким вона тусила влітку на фестивалі в Баку.
«А також я йду, щоб підготуватися до найважливішої події в житті кожної жінки – народження малюка. Для мене це велике диво… і я вдячна небу за цей подарунок, а вам – за вашу любов і ваше визнання! Уже в червні я знову в строю, знову на концертах», – пообіцяла Світлана.
«Я пишаюся тим, що ніхто не вірив, що на 7-ому місяці можна залишатися в такій блискучій формі і ні на секунду не припиняти активну діяльність», – написала про С.Лободу її продюсерка й подружка Нателла Крапівіна.
Нагадаємо, народити сина Світлана хотіла ще 5 років тому. Тоді в неї вже була донька Євангеліна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com