Його слово «не вмре, не загине»…


До відзначення Шевченківських днів, що традиційно проходили в Україні 9 та 10 березня, долучилася й Кременчуччина.
У Демидівці, до єдиного в районі пам’ятника Тарасу Шевченку, за давно усталеним звичаєм представники Омельницької об’єднаної територіальної громади поставили корзину квітів. А працівники й аматори Демидівського сільського клубу на вшанування Великого Кобзаря підготували і провели незвичайний мітинг пам’яті «Він живе і донині в серці кожного українця».


Тематичні заходи, приурочені життю і творчості світоча українського народу й безсмертного генія слова, відбулися й у закладах освіти та культури району. Зокрема, в бібліотеці Кам’янопотоківської загальноосвітньої школи імені М.С. Новохатька пройшли літературні читання «Сторінками «Кобзаря»». В ході заходу учні 4 та 5 класів ознайомилися з біографією Тараса Шевченка, відповідали на запитання, працювали з «Кобзарем» та декламували напам’ять найулюбленіші вірші поета. Діти із захопленням і цікавістю занурилися в атмо­сферу заходу, були надзвичайно завзяті й ініціативні, тим паче, що носив він і певний «змагальний» відтінок: за правильні відповіді, декламації віршів надавалися бали.
В підсумку грамотою «Найкращі знавці творів Т.Г. Шевченка» були нагороджені п’ятикласники, а грамоту «За активну участь у Шевченківських читаннях» отримали четвертокласники.
Тетяна Керімова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com