Здобули заслужену перемогу

Чемпіонами повернулися додому учасники збірної Кременчуцького району, яка виступала в обласних чемпіонатах із шашок, шахів, настільного тенісу, а також із волейболу серед дівчат 2002 року народження й молодших. Змагання проходили 10 березня в місті Миргород і зібрали команди з 26 районів Полтавщини.
Перше місце в загальнокомандному заліку нашим спортсменам вдалося здобути завдяки наполегливим і цілеспрямованим спільним зусиллям у прагненні до перемоги. Кожен у своєму виді спорту викладався на повну силу, намагався довести собі й іншим, що він – найкращий.
– В особистому заліку з шахів маємо дві медалі, – хвалиться провідний спеціаліст місцевого осередку ГО «ВФСТ «Колос» Євгенія Цилюрик. – Срібну отримала представниця Ялинцівської сільської ради Лариса Ярова, бронзову – представник Недогарківської об’єднаної територіальної громади Олександр Петров-Хоменко.
До п’ятірки кращих увійшли й наші шашкісти та тенісист Юрій Прокопенко, учасник від Пришибської об’єднаної територіальної громади, який посів четверте місце в турнірній таблиці серед найсильніших тенісистів області.
Уперше в оновленому складі представляли Кременчуцький район на обласному чемпіонаті юні волейболістки, які також заслуговують доброго слова за старання й волю до перемоги.
Тетяна Керімова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com