Ці медпослуги стануть безкоштовними

Згідно з нововведеннями, передбаченими медичною реформою, вже нинішнього року частина послуг повинна стати безкоштовною для простих смертних. Як це працюватиме в дійсності, час покаже, а поки давайте просто ознайомимося, на які безоплатні послуги первинної, невідкладної, паліативної та вузькоспеціалізованої допомоги можуть розраховувати українці.
ШВИДКА ДОПОМОГА
Безкоштовно невідкладна допомога надаватиметься в наступних випадках:
ураження електричним струмом, опіки, обмороження вище II ступеня, кровотеча з судин, отруєння,
інсульти, інфаркти, набряк легень, гостра ниркова недостатність.
ПЕРВИННА ДОПОМОГА, ЩО НАДАЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО:
спостереження за станом здоров’я пацієнтів з допомогою різних досліджень, діагностики та лікування найбільш поширених хвороб, травм, отруєння, патологічних, фізіологічних (під час вагітності) станів; супровід пацієнтів із хронічними захворюваннями; надання невідкладної допомоги; направлення пацієнта для надання йому вторинної (спеціалізованої) або третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги;
проведення профілактики: вакцинація, огляди і дослідження пацієнтів із груп ризику; консультування.
У рамках первинної медичної допомоги пацієнти гарантовано і безкоштовно можуть отримати такі аналізи:
загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою; глюкоза крові; загальний холестерин; аналізи сечі; загальний аналіз сечі; електрокардіограма (ЕКГ) в стані спокою; мікроскопія мокротиння; швидкі тести на ВІЛ, вірусний гепатит, сифіліс.
ПОСЛУГИ ВУЗЬКОСПЕЦІАЛІЗОВАНИХ ФАХІВЦІВ
Безкоштовні послуги вузькоспеціалізованих лікарів:
алергологів, венерологів, гінекологів, кардіологів, мануальних терапевтів, логопедів, нейрохірургів, пульмонологів тощо.
ВАЖЛИВО: послуги лікарів будуть безкоштовними тільки в тих випадках, коли пацієнт отримав направлення від сімейного лікаря. В іншому разі пацієнт буде платити за тарифом, визначеним державою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com