Кременчужанин збудував найдовший в Україні корабель із сірників 

Нещодавно в Києві відбувся перший у світі фестиваль сірникових виробів. 5 кращих із поміж майже сотні робіт отримали статус «рекорд України». Серед них і кременчуцький корабель. Змайстрував його Іван Котляревський, витративши на будівництво 13 тисяч сірників та рік часу. Макет лінійного корабля, що є копією лінкору «Паризька комуна», здобув звання найдовшого. Його розмір сягнув 1 метра 78 см. Автор каже, що ще з дитинства полюбляв конструювати та захоплювався військовою тематикою.
Також звання рекордсменів отримали: найбільший макет локомотива з вагонами, що його виготовив Віктор Шуляренко з  м. Коростень; картина з сірників без використання клею «Архангел Михаїл», створена Сергієм Короляком із Києва; велике панно «Розп’яття»  Юрія Семенюка з м. Люблінець Волинської області; перший в Україні ансамбль музичних інструментів із сірників, «зібраний» Богданом Сенчуковим із м. Жашків.
Усі номінанти отримали звання рекордсмена. Організатори кажуть, що старт дали, залишилось лише вийти на міжнародний рівень та увійти до Книги Рекордів Гіннеса.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com