Регіна Тодоренко розкрила подробиці скандалу навколо «Орла і решки»

Регіна Тодоренко прояснила ситуацію навколо скандалу, пов’язаного з програмою «Орел і Решка». Варто нагадати: близько року тому продюсер передачі оголосила про те, що телеведучій загрожує значний штраф і, можливо, звільнення.
Причиною цього стало інтерв’ю Регіни Тодоренко, яка нібито «розсекретила» бюджет кожної програми, зазначивши, що глядачів вводять в оману необмеженим лімітом «золотої карти». Насправді ж кожна передача знімається в умовах жорстко обмеженого бюджету.
За словами Р.Тодоренко, її слова були вирвані з контексту. «В деяких випадках дійсно бувають моменти, коли доводиться дуже швидко знімати в готелях або ресторанах, тому що за один день нам потрібно побувати в 10 місцях одночасно. Ми просто фізично не встигаємо пожити в шикарних номерах, а дуже хочеться, але терміни зйомок занадто стиснуті», – сказала Регіна, відповідаючи на питання читачів 7days.ru.
Що ж стосується штрафу, то Р.Тодоренко пожартувала, але питання, чи була стягнута з неї грошова сума, залишила без відповіді. Стосовно звільнення, то воно не відбулося. Незважаючи на заяву Р. Тодоренко, що вона йде з «Орла і решки», пізніше з’ясувалося, що вона не тільки залишається провідною тревел-шоу, але й стає особою інших проектів каналу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com