Сьогодні Тимофія; що віщують Тимофієві знамення і чи варто розпочинати нову справу

Православна церква цього дня вшановує пам’ять священномученика Тимофія, який був єпископом в містечку Прусі (нині турецьке місто Бурса). Він загинув мученицькою смертю за правління імператора Юліана Відступника. Ще за свого життя Тимофій уславився чудотворінням, не припинилися дива і по його смерті.На Тимофія придавали значення різним знакам, наділяючи їх особливим, пророчим змістом, щоправда, здебільшого негативним. Їх так і називали: «Тимофієві знамення». Приміром, миші цього дня віщували неврожай, голодний рік. Побачиш у лісі змію – невдовзі потрапиш у небезпечну ситуацію. Лягали на землю й слухали її: якщо чувся стогін – хтось із близьких захворіє або велика пожежа буде. Гавкіт собак віщував сварку, зграя ворон, що летіли з-за лісу, були провісниками мору, а коли хто побачить у небі вогняний хрест – бути великій війні. Найліпше цього дня було нічого такого не примітити.

Іменинники сьогодні Тимофій, Василь, Іван, Олександр, Павло, Антоніна.

Сьогодні 11-ий місячний день. Місяць росте, він залишається у Скорпіоні. Один із найенергетичніших днів. Надзвичайно вдалий час для всіх бізнесових справ, початку нових проектів, творчості. Але треба бути уважним і обережним в усьому, а розпочаті справи неодмінно доводити до кінця. Не можна перевантажувати себе, активним є хребет. Вживайте побільше фруктів і соків. І не зациклюйтесь на матеріальному аспекті буття. Від вашого нахмуреного чола грошей не побільшає, черговий транш не прийде. Камінь дня – вогняний опал. До речі, найкращі в світі вогняні опали добувають у Мексиці; камінь є одним із символів цієї країни. Трапляється він і в українських Карпатах.

Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії України, найхолоднішим цей день у Києві був у 1983 році: +6,5; а найтеплішим у 1946 – +33,1.

Джерело: Укрінформ.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *