Як отримати великий урожай помідорів

Помідори – це культура, при вирощуванні якої необхідно дотримуватися деяких правил. Тільки в такому разі можна отримати багатий врожай.Своєчасно підгодовуйте томати. Якщо ви вирощуєте їх із розсади, то першу підгодівлю необхідно проводити через 12-14 днів після утворення на рослинах першого листа. Наступного разу помідори слід підгодувати за 10 днів до пересадки на постійне місце.

Для добрива приготуйте суміш із 5 г аміачної селітри, 30 г суперфосфату і 15 г сірчанокислого калію, потім розведіть її в 10 л води. Удобрюйте рослини зранку, попередньо поливши їх. Після цього обприскайте помідори чистою водою, щоб змити з них залишки підгодівлі.

Під час похмурої погоди у квітучих помідорів погано зав’язуються плоди, оскільки пилок стає липким і запилення практично не відбувається. Щоб поліпшити процес зав’язування, обробіть рослини 0,02-відсотковим розчином борної кислоти.

Поливати помідори необхідно не часто, але рясно. Щоб кущі їх добре росли і розвивалися, регулярно підсапуйте і рихліть грунт у міжряддях.

Вирощуючи помідори, не використовуйте в якості добрива свіжий гній. Інакше в них почнеться активний ріст пасинків, утворюватимуться великі листи, потовщуватимуться стебла, а ось плоди стануть погано зав’язуватися й повільно рости.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *