Ловилась рибка і в дорослих, і в малих

Справжній спортивний азарт і бажання здобути звання кращого рибалки привели нещодавно затятих любителів цієї справи на берег Власівської затоки в районі садово-дачного кооперативу «Світанок». Тут зібралися 17 представників первинних організацій УТМР Кременчуцького осередку Українського товариства мисливців і рибалок для участі в чергових змаганнях з особистої першості з любительського лову риби поплавковою вудкою з берега. Захід присвятили 75-ій річниці вигнання нацистських військ із території Кременчуччини та Дню міста. Сонячна й тепла погода лише додала всім наснаги, гарного настрою й позитивних вражень.

– Учасники змагань, які представили 9 команд, зайнявши місця, що їм випали при жеребкуванні,  зосереджено взялися до своєї справи, а за їх діями на березі спостерігали глядачі, яких зібралося для підтримки своїх рідних та товаришів не менше, ніж учасників, – розповідає голова президії ради Кременчуцької міської організації УТМР Анатолій  Коваленко. – Суворі ж судді, яким належало прискіпливо визначати переможців,  слідкували за дотриманням учасниками умов проведення змагань.

Як і зазвичай на таких змаганнях, завзяття й емоції, жага до перемоги охопили всіх учасників. Надзвичайно приємно, що найудатнішими рибалками виявилися представники Кременчуцького району. Саме вони й склали першу трійку лідерів.  Найкращого результату в 108,6 балів досяг член первинної організації УТМР «с. Нова Знам’янка» Володимир Якуненко. Друге місце, з результатом у 95,4 балів,  посів представник первинної організації УТМР «с. Піщане» Олександр Іванов. Зовсім трохи поступився йому ще один представник первинної організації УТМР «с. Нова Знам’янка» Валентин Якуненко, який став третім, здобувши  94,2 бали.

Справжньою родзинкою цих змагань – приємною, радісною, втішною й досить милою – стали дитячі  рибальські перегони. Озброївшись поплавковими вудками, свої вміння демонстрували донька члена товариства члена товариства з  Піщаного Віталія Куси Аня  й онук також члена товариства Олександра Кузнєцова Сашко з Білецьківки. Їхнім вправності, спритності й реакції могли позаздрити навіть дехто з дорослих учасників змагань. Тож, підбиваючи підсумки й нагороджуючи переможців, організатори заходу побажали дітям успіхів і рибальського везіння, а по досягненні 14 років – поповнити лави Кременчуцького осередку Українського товариства мисливців і рибалок і на рівних змагатися з  дорослими суперниками.

Запашна навариста юшка і смачна каша – ці невід’ємні атрибути рибальських змагань уже стали традиційними. Про них заздалегідь подбали організатори змагань, аби суботній  день на березі Дніпра і в учасників, і в гостей заходу залишив по собі добрий спомин.

Тетяна Керімова

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com