Світ нових можливостей

Саме так можна говорити про сучасну бібліотеку, що слугує сьогодні не просто сховищем, де зберігаються тисячі книжок, журналів і газет, а передовсім –  потужним інформаційним центром,    своєрідним електронним архівом, місцем, де можна отримати доступ до інформації як на традиційних носіях, так і в електронному вигляді. І все ж, попри запровадження у книгозбірнях найновітніших технологій, їм вдається й донині зберігати оту одвічну й глибоку, незбагненно-чарівну ауру втаємниченості, особливої енергетики, настрою й затишку.

Значних змін зазнала останніми роками й Омельницька сільська публічна бібліотека. Вона оселилася в новому приміщенні, облаштувалася новими меблями, отримала доступ до всесвітньої мережі Інтернет, відчутно поповнила свої бібліотечні фонди, збільшивши надходження нових книг. У приміщенні закладу створений креативний дитячий простір, де маленькі користувачі з задоволення читають та грають у різноманітні ігри. Безкоштовний WiFi гуртує юнь і молодь, дає  можливість знаходити найцікавішу інформацію з усього світу, спілкуватися з іншими людьми по всій планеті. Такі позитивні новації неабияк тішать сільських читачів, яких наразі налічується понад п’ять сотень. До слова, вони не лише послуговуються бібліотечною літературою, а й охоче діляться своєю, беручи активну участь у постійно діючій акції  «Подаруй бібліотеці нову книгу».

–  Ми проводимо велику роботу зі своїм читацьким загалом, –  говорить завідувач відділу обслуговування користувачів комунального закладу «Омельницька сільська публічна бібліотека» Валентина Олешко. –  Це масові заходи  як із дорослими, так і з учнями школи, з якою ми тісно співпрацюємо. Постійно відбуваються в нас  літературні години, години пам’яті, дитячі ранки. Тільки нинішнього року найбільш яскравими, цікавими й насиченими заходами були ІІ етап Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія 2018», вечір-зустріч із поетами нашого села «Поезіє, ти сила чарівна», літературна година «Вінок пам’яті» до 100-річчя від дня народження Олеся Гончара, година пам’яті та зустріч з учасником ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської атомній електростанції «Незгоєні рани Чорнобиля». Але це далеко не весь перелік, бо бібліотека постійно в русі, бере участь у всіх заходах нашої громади.

Ось так невпинно, рік від року, омельницька бібліотека утверджується як центр громадського й  культурно-мистецького життя, як креативний простір для творчості й саморозвитку, як незамінне місце для цікавих зустрічей, нових ідей, корисного проведення часу.

Тетяна Керімова

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com