«Зоряні мости» підкорюють краяни

96-й Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Зоряні мости», присвячений Дню музики, відбувся 29 вересня в Полтавському міському будинку культури. Кременчуччину гідно представила на ньому художній керівник Піщанського центру культури й дозвілля Марина Шолох – молода, обдарована співачка й загалом багатогранна творча особистість.  До вокального мистецтва вона долучилася  зовсім юною, почавши займатися у студії ще з дванадцяти років. Здібна, заповзята, сумлінна й наполеглива, Марина з несмілого дівчатка перетворилася на впевнену в собі, талановиту й самобутню артистку.
Сьогодні на своїй серйозній і відповідальній посаді вона старанно працює, докладаючи всі зусилля для збереження й підвищення  культурологічного рівня сільського закладу культури, а також постійно вдосконалює особисту вокальну майстерність. Без її участі не обходиться жодне свято в Піщанській громаді.
На полтавській сцені Марина Шолох натхненно й зворушливо заспівала улюблену пісню своїх краян – «Троянда-Ружа». Конкурсантка з Кременчуцького району змогла зачарувати й підкорити серця членів поважного журі. Вона посіла почесне друге місце й отримала запрошення на творчий конкурс до столиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com