У Кобелячку святкували День села

29 вересня по-родинному тепло й щиро відзначили день визволення села від нацистських загарбників у  Кобелячку. Оскільки ця дата співпала з храмовим святом, то  серед численних учасників заходу були не лише місцеві жителі, а й багато гостей з усього Кременчуцького району. Як і зазвичай, відбулися святкова Літургія в місцевому Хресто-Воздвиженському храмі, урочистий мітинг, покладання квітів та вінків до братських могил у Маликах і Кобелячку й до пам’ятного знака, встановленого на місці, де в роки війни знаходився військовий медсанбат.

По тому святкування Дня села продовжилося в сільському будинку культури. В залі линули щемні спогади про події минулого, лунали слова вітань і вдячності ветеранам, згадувалися приємні моменти, що сталися в громаді за останній рік.  Вже за традицією,  віншували і вручали подарунки ювілярам – Петрі Осіповій, Сергію Удовицькому, Надії Літвінцевій та Світлані Шмиголь, які цьогоріч відзначають п’ятдесят років від дня народження; подружжям Олександри і Юрія Романюх та Алли й Володимира Гуренків, які нинішнього року святкують срібні весілля; наймолодшій жительці села, народженій у 2018-ому – Настусі Батир, на честь якої цього дня її щасливі батьки посадили тендітну берізку на закладеній минулоріч Алеї новонароджених. Не залишилися без вдячного слова й приємних дарунків і найактивніші члени сільської громади: Юрій Удовицький і Володимир Журба – за розчищену річку Сухий Кобелячок; Валентина Шуба – за висаджену алею квітів біля братської могили; Микола Пелехань – за вирощені й висаджені саджанці екзотичних дерев; Юрій Прокопенко – за активну участь у спортивних змаганнях; Анатолій Гришко – за щорічне пригощання всіх жителів громади смачною юшкою; настоятель сільського храму отець Петро – за облаштування території церкви.

А подарунком для всіх присутніх у залі (до слова, майстерно прикрашеного до свята тематичними декораціями, виготовленими вмілими руками Світлани Копшурової)  стала велика концертна програма. Творцями піднесеного настрою й позитивних емоцій були працівники й учасники Кобелячківського сільського будинку культури Тетяна Гладка, Ірина Бражник, Ганна Годунова, Оксана Пальчик, Ольга Батир, Світлана Годунова, Євгеній Дерега й Віра Соколовська.

Не минулося цьогоріч і без  традиційної юшки та плову,  як завжди, приготованих Анатолієм Гришком. Святкування ж закінчилось вечором відпочинку для молоді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com