У Потоках відбулися районні змагання

Палкі прихильники настільного тенісу, шахів і шашок зібралися минулої суботи в селі Потоки для участі в районних змаганнях із цих видів спорту. Свої майстерність і вправність, швидкість реакції й логіку мислення демонстрували спортсмени з Пришиба, Піщаного, Омельника, Білецьківки, Потоків  і Дмитрівки. Як і зазвичай, на змаганнях вирували пристрасті й емоції, панувала атмосфера азарту й напруження. Здобути перемогу намагався кожен з учасників.

В результаті кращими ракетками району стали визнаний майстер Юрій Прокопенко з Пришиба та Аліна Загорулько з Дмитрівки. Срібло вибороли   білецьківчанин Сергій  Левицький та піщанська тенісистка Ірина Вітряк. Третю сходинку посіли Євген  Бакін з Омельника й донька лідера турніру – пришибчанка  Маргарита Прокопенко.

Варто зазначити, що Пришиб цього дня виявився справжнім спортивним «героєм». Переможницею за «жіночою» шаховою дошкою стала знову ж таки представниця цього села Карина Обідіон, а в змаганнях із шашок перше місце – у Віталія Роботи, теж пришибчанина.

До числа призерів змагань увійшли також  Володимир  Бєсєдін із Потоків, який став кращим серед шахістів, другі місця в цьому виді спорту завоювали піщанці Катерина Шушвал та Іван Шашолко, третю сходинку посів Андрій Хорощак  із Пришиба.

У змаганнях із шашок у лідери вибилася Інна Яременко з Піщаного,  срібними призерами стали пришибчанка  Дар’я Романюха та піщанець Іван Краплина, на третьому місці – Іван Безклинський із Піщаного.

Тетяна Керімова

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com