Двері у світ казки й  дива

«Колобок іде до школи» – виставою під такою назвою розпочав своє творче життя ляльковий театр при Піщанській сільській бібліотеці для дітей. Хоча, точніше буде сказати – відродився, повернувся із забуття, завдячуючи великим старанням і палкому бажанню натхненниці такої  ідеї – завідувача бібліотеки Ольги  Сльоти.– Коли я зовсім молодою прийшла працювати в бібліотеку, тут функціонував дитячий ляльковий театр, – згадує Ольга Іванівна. – Дітям це дуже подобалось. Але з часом ляльки зіпсувалися, стали непридатними для подальшої «гастрольної діяльності», тому їх відклали, як то кажуть, у далеку шухляду. А зовсім недавно я перебирала старі речі й знайшла іграшки. Тоді й з’явилася  ідея відродити роботу лялькового театру. Коли оголосила дітям про початок роботи, вони відгукнулись із задоволенням. Було важко навіть відібрати акторський склад, оскільки охочих виявилося дуже багато.

Прем’єра вистави, що відбулася нещодавно, перевершила всі очікування. Юні актори, яким пощастило дебютувати в «Колобку…», довели: вони гідно виправдали довіру й сподівання свого керівника, продемонстрували майстерність і талант. Запрошені на виставу школярі захоплено спостерігали за ляльковими героями казки, яких вдало зіграли  п’ятикласники Юлія Семенюта, Артем Кудряш, Ніна Панібратенко, Анна  Антонюк та  Павло Попенко, учні 4 класу Ярослав Матяш і Анастасія Кучеренко, третьокласники Сергій  Дейнега та Богдан Кусяка. Веселий настрій, позитивні емоції, щирий дитячий сміх – усе це тішило і маленьких акторів, і глядачів.

Ось так віднині в затишній дитячій бібліотеці оселилася дружна сімейка – Колобок та Зайчик, Лисичка та Вовк, Бабуся з Дідусем, Маша та Ведмідь. А з часом – і в цьому немає сумніву – вона поповнюватиметься новими «членами родини». Бо, на тверде переконання Ольги Сльоти, саме ляльковий театр відкриває дітям двері у світ казки й  дива, сприяє формуванню естетичних почуттів та емоцій.

Тетяна Керімова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com