На хвилі визнання і слави

Здавалося б, зовсім нещодавно наша газета розповідала про творчу перемогу  у Всеукраїнському конкурсі «Зоряні мости» художнього керівника Піщанського центру культури й дозвілля Марини Шолох, як не забарилася нова приємна звістка: наша землячка знову – на лаврах слави.Цього разу Марина здобула Гран-прі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу  «Мелодії і ритми над Ворсклою», що проходив 10 листопада в концертній залі Полтавського університету економіки й торгівлі. Свої таланти на ньому демонстрували  колективи та сольні виконавці в різних творчих жанрах з усіх куточків України.

На конкурсній програмі Марина виконала всесвітньо відому пісню співачки Уітні Х`юстон із кінофільму «Охоронець»  « I Will Always Love You». Їй вдалося підкорити журі й глядацький загал не лише майстерним вокалом, а й щирістю та глибиною почуттів.  Тож Гран-прі в номінації «естрадний вокал»  співачці з Піщаного заслужено дістався  «за високу виконавчу майстерність та творчий внесок у розвиток мистецтва».

А ще, окрім цієї почесної нагороди, Марина Шолох отримала запрошення на всеукраїнський творчий проект та безкоштовну участь у фіналах проекту «Співучий край» на Літній сцені Міської набережної курорту Скадовськ на березі моря під час «Фестивального літа-2019», запрошення на участь зі знижкою 30 відсотків внеску в наступних фестивалях, що проводить Фестивальний центр «Borzenrj Rekords», а також  запрошення на участь у супер-фіналах престижних проектів «Золотий голос України».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com