Примножують творчу славу Кременчуцького району

Примножують творчу славу Кременчуцького району й наші юні краяни. Просто феєрично-фантастичним можна назвати виступ на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі  «Мелодії і ритми над Ворсклою» учнів Малокохнівської загальноосвітньої школи. До Полтави демонструвати свої таланти поїхали одразу кілька учасників: шестикласник  Данііл Блащук, учениця четвертого класу Долорес Ширяєва та вокальне тріо «Забіяки» у складі п’ятикласників Марії Гереєвої, Сергія Кузнєцова й Олени Рудої. Діти готувалися до конкурсу ретельно й наполегливо – під творчим і майстерним супроводом  учителя музичного мистецтва, керівника гуртка БДЮТ Малокохнівської школи Тетяни Коріновської.

– Ранок почався, звичайно, із розспівки в школі, – згадує подробиці того знакового дня педагог-організатор закладу Тетяна Талмазан. – Потім більше двох годин у дорозі, далі – період неспокою й очікування на виступи, адже конкурсантів було дуже багато. Наші учні трималися мужньо, хоча хвилювання, звісно, було присутнє, але воно розвіювалося з настановами талановитого й мудрого наставника.

А ось емоції, навпаки, розпалювалися з кожним підсумком журі. Невимовною радістю, захватом і щастям повнилися дитячі серця, коли ведучі оголошували переможців і призерів фестивалю. Долорес Ширяєва посіла друге місце, Данііл Блащук і тріо «Забіяки» вийшли на треті місця – такого тріумфу, певно, не очікували й самі учні.

У чому ж секрет успіху юних талантів із Малої Кохнівки? Безперечно, передовсім в обдарованості, а ще – у вдало підібраному репертуарі. Нікого з присутніх не могла залишити байдужим пісня Долорес «Алілуя» – про те, як чудово, що поруч і мама, й тато; Данііл  зумів передати почуття пісні «Прохання до неба» – з мольбою захистити свою рідну землю й  показати стежку, якою потрібно йти по життю; а «Забіяки»  жартівливою піснею «Мавпенята» підняли настрій усім, розвіявши напруження, що вирувало на сцені  й поза нею.

І за всім цим стоїть повсякчасна, копітка, напружена, сповнена безмежної любові до дітей і музики робота їхнього наставника – Тетяни Коріновської. Про неї з особливим теплом і щирою вдячністю відгукуються не лише учасники фестивалю, а й їхні батьки.

– Коли 8 років тому я прийшла працювати в рідну школу педагогом-організатором, то всі свята готувала спільно з Тетяною Євгеніївною, – говорить Тетяна Талмазан. – Я відразу помітила неабияку майстерність цієї чарівної жінки, постійно спостерігала за тим, як вона знаходить спільну мову зі своїми вихованцями (на той час у неї був ансамбль «Зеленеє жито»), навіть неодноразово співала в його складі. А коли мій син Сергій Кузнєцов  пішов до школи, я дуже хотіла, щоб він займався з таким прекрасним керівником. Моя мрія здійснилася – вже маємо друге місце на районному конкурсі та третє на Всеукраїнському.

– Із перших днів навчання в школі мій син Данііл Блащук почав займатися вокалом, і на першому ж конкурсі «Веселкові береги Дніпра» у 2013 році посів друге місце, – долучається до розмови й Наталія Бромот. – Щоразу він із великим нетерпінням чекає конкурсів, бере активну участь не тільки в шкільних святах, а й у районних, обласних, а тепер і Всеукраїнських, і завжди повертається з перемогою.

– Моя донька Олена почала займатися музикою з 4 класу, і потрапила до тріо, – не втримується від доброго слова на адресу Тетяни Коріновської й Ольга Руда. – Їй там дуже весело, адже вона разом зі своїми однокласниками. Думала, в неї не вистачить часу на вокал, бо вона професійно займається танцями. Визнаю, що помилялася – репетиції з Тетяною Євгеніївною їй дуже подобаються, і вона з великою охотою йде на них.

Кажуть, успіх приходить до того, хто любить роботу і бачить її результат. Переможний виступ малокохнівських школярів на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі  «Мелодії і ритми над Ворсклою» зайвий раз підтверджують цю істину.

 

Тетяна Керімова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com