«Єдність» сильна згуртованістю й єдністю

І знову черговим приводом для гордості стали  виступи юних кам’янопотоківських хортингістів на чемпіонаті Полтавської області з хортингу. Змагання, до яких спортсмени готувалися наполегливо, старанно й відповідально, пройшли нещодавно в Лубнах.

Бійці ГО «Федерація КУНФУ та національних єдиноборств «Єдність» та гуртка районного Будинку дитячої та юнацької творчості, що діють у Кам’яних Потоках,  взяли участь у розділі «Двобій» і вже традиційно довели, що вони – одні з найкращих, найспритніших, найсильніших.

Красномовним свідченням цього стали й результати чемпіонату. Перше місце здобув дев’ятикласник Кам’янопотоківської школи Данило Первой. Другу сходинку п’єдесталу посіли Максим Зубець, Владислав Дейбук, Денис Дзюбан, Олександр Волков і Владислав Макуха. Бронзовими призерами змагань стали Олександр Овчаренко, Владислав Дзюбан та Ілля Змєйов.
Окрім того, додатково похвальними грамотами за високий рівень майстерності й бойового козацького духу були нагороджені дівчата-учасниці  команди Софія Дзюбан і Каріна Швець, а також згадані вище  Данило Первой, Владислав Дейбук та Олександр Волков.
Задоволені виступом своїх вихованців на обласному чемпіонаті і їхні тренери-наставники, справжні ентузіасти своєї справи, брати Сергій та Андрій Дзюбани. І не лише результатами спортсменів втішаються, а й згуртованістю, міцністю, здруженістю юних бійців.

– Дійсно порадували хлопці як команда, – кажуть тренери. – Допомагали один одному в екіпіруванні перед боєм, підтримували один одного, заспокоювали, і це значним чином вплинуло на  успішний виступ  нашої команди та яскраві й цікаві поєдинки.

До слова, сьогодні в лідера команди кам’янопотоківських хортингістів Данила Первого – ювілейний день народження. Йому виповнилося п’ятнадцять років! Редакція газети “Перемога” щиро вітає Данила з цією датою й зичить йому наполегливості, сили й наснаги в підкоренні всіх вершин, що чекають на нього в дорослому житті.

Тетяна Керімова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com