Про любов – креативно, промовисто, переконливо

У листопаді підбиті підсумки  конкурсу відеороликів, організованого районним будинком дитячої та юнацької творчості серед школярів Кременчуччини. Перед його учасниками стояло непросте завдання: цікаво, творчо, оригінально й повно розкрити досить багатогранну тему «Люблю я те, що не любити важко».

Одинадцять конкурсантів із  шести загальноосвітніх навчальних закладів презентували свої самобутні відеороботи, кожна з яких виокремлювалася задумом, сюжетом, підходом до розкриття теми.

– У представлених на суд журі відеороликах автори втілили свої творчі задуми, – зазначає  директор будинку дитячої та юнацької творчості Тамара Васильєва. – Кожен із них має свій сюжет. Автори по-своєму розкрили тему й донесли її до глядача. Крім того, учасники мали змогу захистити роботу перед журі, використовуючи свої ораторські здібності та вміння довести власну думку про те, що їхній ролик найкращий, він має перемогти – і його треба обов’язково переглянути.
Доробки юних конкурсантів оцінювалися за багатьма критеріями, тож здобути перемогу було непросто. І все ж своєрідністю у виборі теми, якісним і змістовним утіленням задуму підкорив журі учень Ялинцівського навчально-виховного комплексу Назар Горпинко. Саме його одноголосно й визнали переможцем.

Не залишилися непоміченими й роботи інших талановитих учасників. Зокрема, вихованка гуртка «Літературна студія «Заспів» будинку дитячої та юнацької творчості, учениця Білецьківського навчально-виховного комплексу Яна Бурбига отримала схвальну оцінку  за майстерність у монтажі відеоролика; ученицю Новознам’янського навчально-виховного комплексу Марію Петрову журі відзначило за аргументований виклад матеріалу та глибину розкриття теми; вдале поєднання знятого відеоматеріалу, музики та спеціальних ефектів відмітили в роботі  чечелевських школярів Оксани Назарько й Артема Доцяка.
Незабутнє враження справили на присутніх і цікаві ролики «Мова моя українська» білецьківської учениці Тетяни Чорновол, яка залучила до зйомок своїх шкільних однодумців,  та учнів Салівської щколи, які  зняли захоплюючий і змістовний відеоролик у шкільному музеї «Світлиця духовності».
Приємним подарунком для всіх учасників конкурсу стали квитки на перегляд фільму «Фантастичний звір» у кінотеатрі «Галактика» м. Кременчук.

Тетяна Керімова

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com