Туристичний оскар-2018

Уже третій рік поспіль у селі Потоки проходить фестиваль аматорських туристичних фільмів, куди збираються любителі подорожей і шукачі нових яскравих вражень з усієї Полтавщини.Ось і нещодавно затишна зала Потоківського центру культури й дозвілля ледве вмістила всіх учасників і гостей цього грандіозного й  масштабного  заходу. Нинішнього року він видався особливо насиченим, феєричним, захоплюючим і цікавим.  На ньому були заявлені 26 надзвичайно колоритних, іскристих, живописних відеозвітів, що представляли  всі формати туристичних мандрівок: починаючи від пішохідних, гірських, і завершуючи вітрильним спортом.

Нелегко було визначитися з переможцем, наскільки різноплановими й багатогранними виявилися роботи учасників. І все ж таки гран-прі присудили відеофільму «Швеція-Норвегія», знятому групою полтавських туристів, про здійснений ними похід п’ятої категорії складності по Норвегії  та Швеції. Перше місце виборола кременчуцька команда ГО «Добровольці України», яка показала   фільм про нічний сплав воїнів АТО по Пслу  на території Потоківської сільради. Другого місця не присуджували, а ось третіх виявилося два: їх розділили між собою об’єднана команда «Кременчук – Полтава – Суми» зі своїм відеозвітом про сходження на вершини Казбека та Ельбруса, й потоківський туристичний клуб «Драйв» – про сплав по Гірському Тікичу  на Черкащині.

Та, звісно, не здобуті перемоги були важливими, а сама атмосфера фестивалю – неймовірно тепла, дружня, душевна, що накрила всіх єдиною хвилею емоцій і вражень. Мальовничі пейзажі на екрані, дивовижні розповіді зі сцени, щирі й проникливі бардівські пісні, чаруючі перебори гітарних струн… Все це гуртувало й об’єднувало учасників заходу; створювало ілюзію вечірнього привалу біля вогнища в туристичному поході;  гріло душу й молодим любителям мандрів, і тим, хто навіть у поважному віці не прощається з подорожами.

Святкової врочистості додали фестивалю й барвисті, талановиті виступи аматорів сцени Потоківського центру культури й дозвілля.

Тетяна Керімова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com