Де дружніші, там і сильніші

Досить плідним і щедрим на перемоги виявився 2018 рік для Недогарківської об’єднаної територіальної громади. Одразу чотири соціально значущі проекти будуть реалізовані нинішнього року на її теренах. Три з них – переможці програми «Бюджет участі Полтавської області» й один, що вийшов лідером серед проектів бюджету розвитку області.

Здобути таку вагому перемогу в конкурсах і отримати значну суму коштів на втілення в життя своїх ідей жителям громади вдалося, передовсім, завдяки небайдужості, активності, згуртованості й відповідальності за успіх загальної справи. До голосування за подані пропозиції залучалися не лише місцеві мешканці, а й родичі, друзі, знайомі з інших районів Полтавщини.

Недарма в народі кажуть: добре там живеться, де гуртом сіється й жнеться. В результаті спільних дій уже цьогоріч у селі Недогарки з’являться спортивно-ігровий майданчик «Sport Happy (Спорт Хеппі)» (автор проекту Світлана Ярош), спортивний комплекс, що стане основою формування нового спортивного покоління мешканців села Недогарки (автор проекту Валентина Теркун) та облаштована зона відпочинку й розвитку з поліфункціональною альтанкою для мешканців Недогарківської громади (автор проекту Тетяна Куценко). Крім того, матимуть тут у 2019-ому й переносну сцену для туристичного кластеру «П’ять перлин Дніпра» – теж «силою голосу» всієї громади.

Вдалося відстояти окремі ініціативи своїх односельців і жителям Омельницької об’єднаної територіальної громади. Перемогу здобули два проекти: Юлії Ядоманко «Встановлення мотузкового парку в парковій зоні села Рокитне» та Олександра Бабича «Дитяча ініціатива озеленення та благоустрою парку імені В.І. Вернадського» в селі Омельник.

Пощастило й майбородівській громаді: перемога в конкурсі проекту Лариси Яшкіною дозволить уже нинішнього року облаштувати літню сцену в с. Майбородівка.

Варто зазначити, що проект «Бюджет участі Полтавської області» минулого року проводився уже вдруге. Участь у ньому міг взяти кожен мешканець області, подавши заявку на реалізацію власного проекту в галузі житлово-комунального господарства, спорту та туризму, культури та освіти, енергозбереження, безпеки та громадського порядку, навколишнього середовища.

Всього до обласної ради мешканці 25 районів подали у 2018 році 267 проектів, з яких 260 відповідали вимогам і були допущені до голосування. Переможцями стали 60 проектів із 15 районів:Гадяцького, Полтавського, Кременчуцького, Семенівського, Решетилівського, Кобеляцького, Новосанжарського, Котелевського, Глобинського, Великобагачанського, Хорольського, Оржицького, Чутівського, Шишацького та Козельщинського.

Тетяна Керімова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com