У новому році – до нових висот

Таку мету ставить перед собою 12-річна учениця Піщанської гімназії Ольга Степанова. У 2018 році дівчина досягла блискучих результатів  у спорті. Окрилена успіхами, вона ще з більшим ентузіазмом і завзяттям займається на тренуваннях, аби довести собі й іншим: наполегливість, працьовитість і впевненість у своїх силах – це шлях до перемог.

Фігурним катанням Оля почала займатися у 2015 році. Саме тоді вона вперше стала на ролики й досить швидко опанувала це непросте заняття, що потребує й чимало зусиль по збереженню рівноваги та координації рухів, і спритності та неабиякої витривалості. За цим захопленням збігло літо, а прийшла зима – й ролики сиротливо «лягли на спочинок» в очікуванні  наступного літа.

Але Оля чекати не могла й не хотіла. А оскільки родина їхня мешкає неподалік спортивного комплексу «Айсберг» у Кременчуці, то дівчинка залюбки пішла на каток. Добре вміючи їздити на роликах, вона й ковзани, що на них стала тут уперше, підкорила дуже швидко. Більше того, вже на першому у своєму житті спортивному турнірі в Києві посіла перше місце!

Ніщо так не окрилює, як успіх. Блискуча перемога додала їй наснаги й оптимізму, підштовхнула до ще напруженіших і ретельніших занять. Олі одразу запропонували займатися у спеціальній спортивній групі. Тренер Тетяна Дмитрович розгледіла в піщанській семикласниці неабиякий потенціал, талант, а головне – справжні якості спортсмена. Звісно, були й поразки, й сльози, й образи, й синці, і без травм не миналося, але все це лише загартовувало,  давало стимул більше працювати. Наполеглива, цілеспрямована  дівчина, Оля не відмовилася від ковзанів, не пропустила жодного тренування.

За ці кілька років, що вона займається фігурним катанням, Ольга Степанова об’їздила майже всю Україну. Демонструвала свою майстерність на льодових аренах Львова, Києва, Білої Церкви, Вінниці, Харкова, Полтави, на змаганнях у Кременчуці. Тільки наприкінці минулого року вона стала переможницею  Всеукраїнського чемпіонату з фігурного катання, що проходив у Полтаві, та відкритого чемпіонату з фігурного катання серед юніорів «Українські мальви».

Завжди на змагання Олю супроводжує мама, й це для дівчинки – дуже велика підтримка. А ось коли вона змагається в Кременчуці, вболівати за свою однокласницю йде майже весь їхній 7-А  клас.

У 2018  року з категорії «новачок» Ольга  перейшли в категорію «бронза». Для цього було витрачено багато сил, енергії, праці. Вже цьогоріч  планує перейти в категорію «срібло». Безперечно, велика заслуга в цьому й тренера, проте, звісно, без палкого бажання самої дівчинки та її таланту таких вершин досягти б не вдалося.

– Заняття спортом не відволікає Олю від навчання, – говорить її класний керівник Тетяна Караманець. – Навчається вона на достатньо високому рівні, хоча через велику кількість  тренувань та змагань і пропускає школу. Але вона – лідер, командир класу, подає приклад, користується авторитетом. Діти її люблять і слухають. На неї можна залишити клас, вийти на декілька хвилин, бо я знаю: якщо Оля в класі – буде порядок.

Ось така вона – наша юна спортивна зірочка. Тож нехай і в році нинішньому її супроводжують нові досягнення й перемоги – як на льодовій арені, так і за шкільною партою.

Тетяна Керімова

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com