Пошанували кращих освітян

Щороку в січні велика педагогічна родина Кременчуцького району віншує своїх колег – найуспішніших, найталановитіших, найкреативніших учителів сільських освітніх закладів, які виходять переможцями  першого (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року». Не став винятком і початок 2019-го: минулого тижня в Недогарках пошанували кращих освітян – переможців і  фіналістів цього професійного конкурсу.

Учителі – народ творчий і самобутній, тож не лише власні уроки, а й свої свята щоразу організовують цікаво, яскраво й оригінально. Ось і нині провели його у формі телевізійної передачі на каналі «Педагог – TV» – із гостями в студії, ведучими, кореспондентом, червоною доріжкою для переможців, репортажами, відеозаставками та музичними «кліпами».

Цілком зрозуміло, що серед педагогів-конкурсантів випадкових людей не буває: для кожного з них школа – це життя, а вчительський талант – це насамперед, покликання й невтомна праця, бажання і вміння звичайний  шкільний день перетворювати на свято.

На Кременчуччині районний тур конкурсу «Учитель року-2019» проходив минулоріч у листопаді в номінаціях  «Географія» та «Основи здоров’я».  Участь у ньому взяли сім учителів із шести закладів загальної середньої освіти району, серед яких троє – спеціалісти вищої кваліфікаційної категорії, і двоє – спеціалісти І кваліфікаційної категорії. Змагання цих педагогів показали високий рівень методичної та фахової майстерності, різноманітність інтересів і захоплень, толерантність учасників, готовність до змін, що відбуваються в освіті.

За вердиктом компетентного журі переможцями першого туру конкурсу в номінації «Основи здоров’я»  стала вчитель Максимівського навчально-виховного комплексу Людмила Воробйова, а в номінації  «Географія» – вчитель Садківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Ірина Слабко. На урочистостях у Недогарках вони були нагороджені  грамотами районного відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту й цінними подарунками.

Відзнаки за участь у конкурсі отримали й інші його учасники: в номінації «Основи здоров’я» – вчителі  Кривушівського навчально-виховного комплексу Інна Остапенко та Рокитненського навчально-виховного комплексу Ірина  Ступка; в номінації  «Географія» – вчителі Ялинцівського навчально-виховного комплексу Тетяна Мудра, Потоківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Людмила Ухналь, Кривушівського навчально-виховного комплексу Микола Гупало. Були нагороджені також за участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Джерело творчості»   керівник гуртка образотворчого мистецтва районного будинку дитячої та юнацької творчості при Малокохнівській загальноосвітній школі І-ІІ степенів Оксана  Бегіян, а також  лауреат  у номінації «Вчитель інклюзивного класу» вчитель Піщанської гімназії Тетяна Сідень.

Належні умови для успішного проведення змагань створили педагогічні колективи Малокохнівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (директор  Валентина Авдієнко) та Кривушівського навчально-виховного комплексу (директор Світлана Остапенко). За активне сприяння в організації  районного туру конкурсу їм оголосили подяки. Такої ж відзнаки була удостоєна й  методист методичного кабінету районного відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Олена Яременко.

У теплі й щирі віншування кращих освітян району органічно впліталися вітальні слова присутніх на заході почесних гостей та барвисті й захоплюючі художні номери. Успішно справився зі своїми обов’язками кореспондента недогарківський ліцеїст Владислав Бондаренко.  Гарний настрій і незабутню атмосферу свята дарували присутнім у залі аматори сцени Анатолій Орел і Микола Слюсар, працівники Максимівського сільського будинку культури  Зінаїда Карпич і Юлія Семененко, вчителі Недогарківського ліцею Наталія Опирайло й Тарас Ігнатчук, директор комунального підприємства «П’ять перлин Дніпра» Анастасія  Калініченко, учні Недогарківського ліцею Діана Заніздра, Роман Головко, Владислав Кошулько та Діана Проскурня.

Педагогічний талант – це, передовсім, уміння передати свої знання й досвід учням; мудрістю, душевною щедрістю допомогти  їм пізнати  свій внутрішній світ, зробити його багатшим; навчити будувати майбутнє. Глибоке знання свого предмету, педагогічна майстерність, ерудиція вчителя високо оцінюються колегами й учнями. Велику повагу й любов виявляють діти саме до таких професіоналів своєї справи. На щастя, вони є й серед педагогів Кременчуччини.

Тетяна Керімова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com