І знову – творчі перемоги

2 лютого, в місті Бердичів відбувся перший в Україні відкритий літературно-мистецький конкурс імені Всеволода Нестайка. Участь у ньому взяли 65 учасників віком від 18 років – із Києва, Криму, Вінницької, Житомирської, Хмельницької, Київської, Полтавської, Черкаської, Запорізької, Львівської, Івано-Франківської, Дніпропетровської, Донецької, Харківської областей, а також із Молдови, Італії, Іспанії та Латвії.

Подані на конкурс авторські роботи оцінювалися в одинадцяти номінаціях. Як завжди, до числа найкращих потрапили й наші краяни. Поетеса Тамара Васильєва, директор районного будинку дитячої та юнацької творчості, була нагороджена дипломом лауреата І ступеня в номінації «Поезія» (пісенна лірика). На суд журі вона представила три свої поезії – «Мамина хустка», «Погляд матері» й «Поліський край», покладені на музику композитором Віктором Охріменком із Чернігівщини.

До слова, ще одну творчу перемогу здобула нещодавно й кременчуцький історик та краєзнавець Лідія Гришко. Про те, що за поліграфічне виконання її книга «Хотілося б усіх поіменно назвати» посіла друге місце в конкурсі «Краща книга Полтавщини», наша газета вже писала. Наразі ж відзнаку отримала й сама авторка – Лідія Гришко зі своїм виданням про понад 3000 репресованих за часів сталінського режиму кременчужан та жителів району, стала переможцем Премії Полтавської обласної ради імені Петра Ротача в  номінації «Історичне краєзнавство».

Тетяна Керімова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com