Спортивні новини Кременчуцького району. За крок до золота

Фінальні ігри чемпіонату ТО ГО «ВФСТ «Колос» із міні-футболу серед ветеранів 50 років і старших пройшли вчора, 11 травня,  у Кременчуці. Поборотися за головний трофей змагань вийшли на спортивний майданчик збірні Кременчуцького, Полтавського, Лохвицького, Гребінківського, Козельщинського й Хорольського районів.

До останнього наполегливо й активно йшла до перемоги наша ветеранська збірна «Гарант», яка вже традиційно демонструвала і спортивні  досвід та майстерність, і злагодженість дій у командній грі, й маневреність та швидкість на полі. Нульова нічия в заключному поєдинку з полтавчанами завершилася серією пенальті. Й саме  ці удари по воротах, що влучнішими видалися в суперників, на крок віддалили збірну Кременчуцького району від золотої нагороди чемпіонату. В результаті наша ветеранська збірна під керівництвом президента футбольної команди Анатолія Веселовського та головного тренера Андрія Горячковського стала  срібним призером змагань.

Уже 18 травня в м. Полтава збірна Кременчуцького району готується взяти участь в обласному чемпіонаті  з міні-футболу серед ветеранів 55 років і старших.

Тетяна Керімова

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com