До уваги випускників

Контракт на село: абітурієнтам медичних та педагогічних вишів полегшать вступБажаючим здобувати освіту в медичних та педагогічних вишах пропонують першочерговий вступ на бюджет за відпрацювання в сільській місцевості за спеціальністю. Про це заявила міністр освіти та науки Лілія Гриневич, повідомляє корепсондент Укрінформу.

«З 2019 року запрацює механізм першочергового зарахування тих вступників до медичних та педагогічних вишів, які готові після закінчення навчання працювати в сільській місцевості. Якщо вони будуть укладати такий контракт, їхній результат (конкурсний бал) буде домножуватися на коефіцієнт 1,05, що дає вищі шанси для вступу на бюджет», – сказала Л. Гриневич.

Крім того, за її словами, поточного року зберігаються інші коефіцієнти для вступу на бюджет: сільський – 1,02, галузевий – 1,02, регіональний – 1,04.

Л. Гриневич також повідомила, що з цього року впроваджується мінімальний конкурсний бал 130 для вступу на спеціальності «Право», «Публічне управління і адміністрування», «Міжнародні відносини» , «Міжнародні економічні відносини», «Міжнародне право», «Фармація», «Промислова фармація». Для вступу на спеціальності «Стоматологія», «Медицина» та «Педіатрія» зберігається вимога мінімального балу в 150.

Варто додати, що цьогоріч вступна  кампанія у виші почнеться з 1 липня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com