Кременчуцькі мисливці вправлялися у влучності

Продовжують демонструвати свою майстерність влучати в ціль активні члени Кременчуцької міської організації Українського товариства мисливців і рибалок. Нещодавно вони вже вдруге за  місяць боролися за звання кращого стрільця.Участь у змаганнях з особистої першості по стрільбі на круглому стенді, що відбулися 19 травня, взяли 42 члени первинних організації УТМР. 15 мішеней-тарілок – це найбільша з можливої кількості цілей, що їх могли збити мисливці. За першим «колом» визначилися одразу три лідери: представники первинних організацій УТМР «с. Піщане» – Володимир Сич, «Тютюнова фабрика» – Олександр Тараканов та «КВБЗ» – Валерій П’ятницький. Усі вони зробили по 11 влучних вистрілів. Тож переможця довелося визначати за другою «спробою», організувавши додаткове перестрілювання. Саме за ним і змогли розподілити місця між призерами.

Переможцем вийшов Володимир Сич, друге місце посів Олександр Тараканов і на третю сходинку піднявся Валерій П’ятницький.

– Досить непогані результати показали на цих змаганнях також і інші учасники, – підсумовує успішно проведений захід очільник Кременчуцької міської організації Українського товариства мисливців і рибалок Анатолій Коваленко.) – Так, 10 «тарілок» вибив представник від первинної організації «Укртатнафта» Павло Пінчук, по 9 «тарілок» – представники від піщанського осередку Олександр Іванов та «вул. Бутиріна» – Ростислав Батрак, 8 влучень – на рахунку Олександра Рожина з «Тютюнової фабрики», по 7 збитих цілей – у Віталія Красія («с. Демидівка»), Романа Чемериса «КВБЗ») та Івана Гоптаренка («Укртатнафта»).

А ось у загальнокомандному заліку за кількістю влучних стрільців найкращою виявилася Нова Знам’янка. Учасники від цієї первинної організації Володимир Бутенко та Валентин Якуненко вибили по 9 «тарілок»; Ігор Ціленко – 8 «тарілок».

Тетяна Керімова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com