«Найкраща мама у світі»…

Уже шостий рік поспіль з метою підвищення суспільно-політичної активності жінок та їхнього соціального статусу, підтримки й відзначення кращих із них, на теренах області проводиться  конкурс «Успішна жінка Полтавщини». Щороку на ньому гідно представляють Кременчуцький район  і наші краянки – активні, розумні, талановиті, непересічні, які плідно працюють у різних сферах господарського, суспільно-політичного, духовного й громадського життя полтавського краю.

Нещодавно відбулися офіційні урочистості, нагородження переможців та номінантів цьогорічного конкурсу.  Надзвичайно приємною стала звістка про перемогу в  номінації «Успішна жінка Полтавщини – берегиня роду»     методиста районного методичного кабінету відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Кременчуцької райдержадміністрації Ірини  Галбург. Такої високої  й цілком заслуженої честі вона удостоєна не лише за професіоналізм  і здобутки в роботі, а й за святе материнство, за  вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їхніх  творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

 

Працювати методистом у районний відділ освіти Ірина Миколаївна прийшла майже 15 років тому. А до цього було навчання в Кременчуцькому педагогічному училищі ім. А.С.Макаренка й здобута спеціальність вихователя дошкільного навчального закладу; вища освіта в Полтавському державному педагогічному інституті ім. В.Г.Короленка за фахом «Організатор дошкільного виховання, вихователь дошкільного навчального закладу»; клопітна, відповідальна й водночас творча й цікава робота вихователем у кременчуцьких міських дошкільних і освітніх закладах, методистом  та керівником гуртків районного будинку дитячої та юнацької творчості, соціальним педагогом у загальноосвітніх закладах  району.

На своїй нинішній посаді Ірина Галбург відповідає за кадрову, виховну роботу та дошкільну освіту в закладах та установах Кременчуцького району. За словами очільника освітянської галузі району Оксани Семерянін, Ірина Миколаївна за роки роботи показала себе гідним професіоналом, ініціативним, творчим, дисциплінованим працівником, успішно справляється з своїми посадовими обов’язками. За результатами атестації має категорію «Спеціаліст вищої категорії». Вона  постійно працює над підвищенням свого фахового рівня, відкрита інноваціям, здатна змінюватися, враховуючи нові вимоги; використовує професійні знання в процесі теоретичної й методичної діяльності, орієнтується в інформаційному просторі, застосовує інтерактивні методи навчання; виявляє, вивчає, узагальнює, пропагує ідеї перспективного педагогічного досвіду, реалізує творчий підхід до вирішення проблем підвищення кваліфікації педагогічних працівників; тісно співпрацює з вищими навчальними закладами міста й області в питаннях обміну досвідом; бере участь у роботі Регіональної  школи  новаторства; організовує роботу районної школи молодого педагога, особливу увагу приділяє організації наставництва молодих спеціалістів; щорічно організовує і проводить районні свята, огляди-конкурси художньої творчості, дитячі фестивалі тощо.

Уважна, доброзичлива й привітна у стосунках із колегами; ввічлива, вимоглива й толерантна з підлеглими; виважена, неконфліктна й націлена на компроміс у  складних ситуаціях, Ірина Миколаївна користується авторитетом і повагою в колективі. Активна й цілеспрямована, сумлінна й готова  завжди прийти на допомогу іншим, вона із задоволенням бере  участь у громадському житті, очолює первинну профспілкову організацію працівників відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Кременчуцької райдержадміністрації; входить до складу Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти»; є членом волонтерської організації м. Кременчук «Клуб 28 петель», члени якої співпрацюють із міським пологовим будинком, безкоштовно виготовляють комплекти одягу з вовни для недоношених дітей, вовняні ковдри та іграшки-конфортери з бавовни.

У професійному доробку Ірини Гамбург є чимало нагород, зокрема, Грамота Національної академії наук України ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» за участь у Всеукраїнському методичному турнірі «Методист – моє покликання», численні дипломи, грамоти, подяки обласного й районного рівнів. Проте, найвищою життєвою відзнакою 44-літня жінка вважає своїх дітей. Багатодітна мама, якій у 2017 році було присвоєне високе звання «Мати-героїня», вона народила й виховала людяними, добрими, чуйними, порядними п’ятьох дітей. Найстарша, 22-літня донька  Кристина з відзнакою закінчила магістратуру Полтавського державного педагогічного університету ім. В.Г.Короленка, зараз виховує донечку й працює на освітянській ниві. Молодша за сестру на рік Ірина завершує навчання в Кременчуцькому національному політехнічному університеті і є претенденткою на диплом з відзнакою. Їхній 20-річний брат Антон отримав спеціальність у Регіональному центрі професійно-технічної освіти №1 в м. Кременчук і вже сам заробляє собі на хліб. Двоє наймолодших дітей – 12-річний Артем і 10-літня Настуня – ще школярики. Обоє на відмінно навчаються в загальноосвітній школі  № 8 м. Кременчук, беруть активну  участь у конкурсах та олімпіадах. До слова, всі п’ятеро – обдаровані, з витонченим смаком і музичним слухом – свого часу на відмінно закінчили чи наразі ще навчаються в дитячій музичній школі №3 м. Кременчук.

Огорнуті увагою й турботою, зігріті теплом материнського серця, і діти, й маленька онучка обожнюють свою вродливу, тендітну,  молоду маму й бабусю, намагаються завжди підтримувати її й допомагати. Особливо ж відтоді, коли чоловік Ірини Миколаївни відійшов у засвіти й вона лишилася сама – з великою й гамірною родиною…

!!! Але вона – сильна, впевнена в собі, талановита, творча, креативна,  успішна жінка-переможниця. Мама, яка найбільше за всі нагороди цінує своїх дітей, і яку безмежно люблять її найдорожчі, найрідніші, найближчі. Велика й чутлива душа, зворушена й розчулена несподівано отриманим від старшої доньки, яка була у від’їзді,  привітанням із перемогою в конкурсі – надісланими   кур’єром квітами й барвистою кулькою з надписом  «Найкраща мама у світі»…

Тетяна Керімова

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com