Новосілля медичного закладу

Напередодні професійного свята – Дня медичного працівника – приємна подія сталася в селі Кобелячок. У повністю оновленій будівлі «новосілля» справив місцевий фельдшерсько-акушерський пункт.Капітальні ремонтні роботи, що про них писала свого часу й «Перемога», тривали тут півтора року. Завершилися вони наприкінці 2018-го, проте, дрібні недоробки й невеликі проблеми з опаленням та водопостачанням не дозволили одразу перебиратися в нові кабінети. Весь цей час фельдшер Наталія Даценко вела прийом пацієнтів і надавала медичну допомогу в адміністративному приміщенні села.  Нині ж медик знову повернулася в рідні стіни.

За клопотанням сільського старости Таїсії Черепахи з переїздом підсобили кобелячківські фермери, виділивши транспорт і людей для перевезення громіздких речей – холодильника, сейфа, крісел тощо. Вони ж за власний кошт придбали для медичного закладу нові меблі, оргтехніку, столи, стільці, маніпуляційні столики, ваги, кушетки, банкетки та інше. Тепер у світлих, чистих і затишних кабінетах сільського фельдшерсько-акушерського пункту медику буде приємно та зручно працювати, а пацієнтам – його відвідувати та отримувати належну кваліфіковану допомогу.

Так співпало, що ці входини збіглися в часі з важливою в житті фельдшера Наталії Григорівни Даценко датою – 40-річчям її роботи в медицині загалом і Кобелячківському фельдшерсько-акушерському пункті зокрема. Ще зовсім молодою дівчиною, закінчивши медичне училище, вона приїхала в це село за направленням і залишилася назавжди. Тут вийшла заміж, народила й виховала з чоловіком двох синів, уже й онука дочекалася. Жінка стала для односельців незамінною й авторитетною людиною. Справжній і досвідчений фахівець, доброзичлива й чуйна, відповідальна й сумлінна, вона дуже ревно ставиться до виконання своїх обов’язків. За медичною допомогою до неї йдуть не лише кобелячківські селяни, а й багато жителів сусідніх населених пунктів – Комендантівки, Новоселівки та інших. Нерідко Наталії Григорівні доводиться оглядати й підліковувати навіть далекобійників, які зупиняються біля місцевого медичного закладу, коли їм стає зле. Немає різниці: день надворі чи ніч, сільський медик завжди на своєму професійному посту.

Тож і не дивно, що так щиро і вдячно, теплим словами й букетами літніх барвистих квітів, вітали Наталію Даценко з приємними моментами в її житті мешканці Кобелячка.

Тетяна Керімова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com