Сьогодні Ларіонів день. Полемо, копаємо, подорож не затіваємо

Цього дня вшановується пам’ять преподобного Іларіона Далматського. Він народився в заможній родині, в 20 років прийняв чернечий постриг, а за декілька років став схимником у Далматській обителі. Невдовзі, після смерті ігумена він очолив цей монастир, але тут почалася чергова хвиля гонінь на християн. Іларіона піддали тортурам, утім Христа він не зрікся. За це він був удостоєний видіння як сонм ангелів возносить до неба душу святого Федора Студита.

На Ларіона українці зазвичай у поті чола пололи і сапали. «Поле полоти – руки колоти, а не полотимеш, то й не молотимеш», – слушно зауважували селяни. Полоти треба було на спадаючий місяць – тоді бур’яни не ростимуть, а коли цим займатися на повний Місяць – ростимуть і Ларіон не допоможе. Місяць вже почав “худнути”, тож нумо до праці!

В цей день потрібно обов’язково прополоти всі рослини, особливо бажано побороти мак. Вважається, що він володіє магічною силою і схожий на вогник. Тому мак потрібно зібрати велику купу, а якщо хочете швидше знайти свою половинку – ще й покататися у ньому. Якщо пара вже є, це зробить почуття міцнішими.

Щоб допомогти хворій людині видужати, треба привести її на поле і поставити спиною на захід, а потім навколо нього прополоти бур’яни. Потім ділянку на якій стояв хворий потрібно ще раз очистити від бур’янів і спалити на багатті подалі від будинку.

Жінкам і дівчатам потрібно працювати більше, це допоможе їм стати красивіше і довше залишатися молодими. А більш зрілим жінкам – отримати міцне здоров’я. Вагітні раніше теж працювали, тому що вважали, що так з бур’янами підуть і передпологові страхи, які особливо турбують тих, хто народжує вперше. Люди похилого віку часто говорили, що той, хто працював більше і якісніше, то цей рік проживе в ситості і з дуже смачними стравами.

Ще бажано сьогодні випити джерельної води і з’їсти коровай, який приготували власноруч.

 

Народні прикмети на 19 червня

Сни на 19 червня означають наступне:

побачити пологи – до довгого життя;

прислужувати кому-небудь — до наклепів проти вас;

бачити рани на тілі своїх близьких — до нових родичів;

побачити себе в сукні, яка вам не за розміром (вузько або широко) — вас виживуть з роботи чи служби;

закликати Бога – до радості;

їсти кисле – до поганого настрою;

ласувати солодким — до лестощів на вашу адресу;

їсти гірку страву — до розчарування в сімейному житті.

 

Приказки і прикмети

Вітер дме зі сходу – літній сезон буде дощовим.

Різко похолодало – погода зміниться на краще.

Польова берізка розкрила квітки в непогожий день – погода покращиться.

З зорі жайворонка в полі не чути – незабаром буде негода.

Якщо всі бур’яни виполоти на Ларіона при убуваючому місяці, то вони більше не виростуть.

Прополота в цей день земля кожному зробить подарунок: дівчині – красу, жінці – здоров’я, чоловікові – силу, а сім’ї – смачне частування.

Ларіонів день гарний для того, щоб рити колодязь і бурити свердловину.

Народжені 19 червня люди обдаровані, але невпевнені по життю. Вони часто самі не знають, чого хочуть.

 

З іменинами вітайте Іларіона.

Місяць перекотився до Козерога, 16-та місячна доба. Астрологи вважають цей день важким, з небезпечною енергетикою. Тому краще сьогодні не їхати далеко, не міняти роботу, не переїжджати на нове житло, не звертатися до влади і не затівати обмін квартир. Вас може чекати багато несподіванок, тому будьте обережні, особливо на дорогах, слухайте близьких і свою інтуїцію. Емоційно напружений і непростий день. Будь-яка дія зустрічає протидію. Найбільше емоційне навантаження дістанеться Овнам, Ракам, Терезам і Козерогам. Від емоційного перевантаження варто рятуватися майже так само, як і від спеки — всіма можливими і неможливими засобами. Ваша аура має бути бездоганно сяючою, аби відбивати будь-які напади темних сил. Загалом зорі попереджають нас про “жорстке” в астрологічному плані літо, сповнене всіляких неприємних моментів, конфронтації та протистояння. Як казав один мудрий чоловік, “Іноді людські життя видаються піщинками в пиловій бурі, але, попри все, треба жити, і жити гідно”.

Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії України, найхолоднішим цей день у Києві був у 1900 році – +5,9, а найтеплішим у 1918 – +34,4.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com