Фізичні вади – не  завада

У цьому твердо переконані члени збірної Кременчуцького району, які взяли участь у традиційній обласній спартакіаді серед рекреаційних видів спорту, що проходила нещодавно в селищі міського типу Семенівка. Нескорених духом, оптимістичних і позитивно налаштованих спортсменів чекали напружені й цікаві змагання з  бочі, кульової стрільби, бомбаскету, дартсу, шашок, нардів, фігурної їзди на візках, легкої атлетики, городків.

Неабияка жага до перемоги, витривалість і сила характеру, проявлені на спортивних майданчиках, викликали захоплення й повагу і суддів, і вболівальників.

– Хоча збірна Кременчуцького району й не стала призером змагань, проте, увійшла до десятка кращих, посівши загальне восьме місце, – говорить провідний спеціаліст із питань фізичної культури і спорту місцевого осередку ГО «ВФСТ «Колос» Євгенія Цилюрик. – У загальнокомандних заліках із бомбаскету, шашок, дартсу, бочі наші гравці потрапили до п’ятірки найсильніших і найвитриваліших.

Всього в цьогорічній обласній спартакіаді серед рекреаційних видів спорту взяли участь 25 команд Полтавщини та одна збірна  з Німеччини.

Тетяна Керімова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com