Фунт профілактики вартий пуда лікування

 

 

Саме так ще у XVIII столітті відомі медики оцінили вартість лікування та профілактики. Хто не знає, хочу пояснити, що в історії розвитку суспільства був період, коли зважували продукти та різні товари не на кілограми, а на пуди та фунти. Пуд – це  16 кілограмів, а фунт – 1/16 пуда…Добре відомо, що головний керований чинник, який забезпечує нормальний розвиток дітей, здоров’я та життя людини, її працездатність, довголіття, творчий потенціал, – це  харчування.

Який же нинішній стан якості харчових продуктів після бездумного знищення державної санепідслужби України,  якій цьогоріч виповнюється 96 років? Санепідстанції, як профілактичну галузь охорони здоров’я, можновладці на користь бізнесу, а не здоров’я й безпеки життя людей, спочатку у 2012 році непродуманими, непрофесійними реформами розпочали різко скорочувати, а попередня влада, яка щойно пішла у відставку, розпорошила державну санепідслужбу на три частини. Одну з них передала до Держпродспоживслужби Мінагрополітики, другу у вигляді обласних лабораторних центрів залишила при МОЗ України, а третю приєднала до Державної служби України з питань праці. Таким чином, втрачене управління профілактичною галуззю охорони здоров’я і зруйнована єдина служба профілактичної галузі охорони здоров’я, яка відповідала  за людину від моменту її народження до  самої її смерті.

Наслідків таких історичних помилок у діях влади та МОЗ України чекати довго не довелось. Яскравими прикладами були харчові отруєння людей на ботулізм у 2017-2018 роках на Україні, коли постраждали понад 100 осіб, на жаль, десятки з них померли. І важливо, що риба в’ялена та копчена під час цих отруєнь була куплена переважно в супермаркетах, магазинах, а  в державі не було сироватки для лікування ботулізму, щоб урятувати постраждалих. Люди вимушені були шукати її самотужки. Не зрозумілою була також роль Держпродспоживслужби України, на яку була покладена відповідальність за контроль якості й безпеки харчових продуктів. Отже дореформувались, добалакались, сказавши «спостерігайте, моніторте», а коли люди загинуть, тоді «розбирайтесь». А де ж державний контроль? Хто поніс відповідальність за порушення правил виробництва і реалізації харчових продуктів, що призвело до смерті людей, так  ми і не дізнались. Я вже не говорю про смертельні отруєння метиловим спиртом, що трапились напередодні тих резонансних харчових отруєнь на ботулізм в Україні. То чи  не навмисне створилась така ситуація хаосу, безконтрольності, безвідповідальності, щоб як вихід із неї, запропонувати будь що, вигідне реформаторам?

А що ж ми їмо сьогодні? Кожен із нас має дати на це запитання собі відповідь обов’язково, особливо, як харчуються наші діти. Крім того, краще прийти до свого лікаря не тоді, як уже захворів,  а навпаки, прийти раніше за порадами заради профілактики хвороб та почути рекомендації щодо своєї дієти, й харчуватись безпечними продуктами органічного виробництва, а не продуктами з хімією та токсинами. Адже якщо цього ми не зробимо, то пестициди, синтетичні мінеральні добрива, регулятори росту рослин, алергени, канцерогени та інші шкідливі речовини будуть потрапляти в наш організм, а це шлях у нікуди, знову шлях до лікаря, але вже для лікування, з витратою величезних коштів на ліки, а не для профілактики.

Наступне запитання. Чому сьогодні заливають «хімією» грунти –  отрутохімікатами та синтетичними мінеральними добривами? Відповідь на це проста. Ті, хто це робить, хоче отримати рекордні врожаї, щоб набити свої кишені грошима, не задумуючись про своє здоров’я та здоров’я громадян України.

А для чого використовують біостимулятори в тваринництві? Відповідь також аналогічна: щоб якомога більше отримати м’яса та грошей.

Подібне також коїться із вирощуванням зернових культур. Тобто, йде знущання над землею, нашою природою,  а значить і нашим здоров’ям. Адже ті хімічні речовини, що потрапляють у грунт,  потім через рослини, м’ясо, молоко, овочі, воду та інші продукти потрапляють в організм людини й негативно впливають на її стан здоров’я.

А якщо говорити про дітей, як майбутнє нашої нації, то ці негативні чинники обов’язково вплинуть на формування здоров’я дитини, де одним із головних є харчування (достатність, якість, безпечність, збалансованість харчових продуктів, режим, споживання екологічно чистих органічних продуктів тощо). Тому й невипадково сьогодні як ніколи, медики глибоко стурбовані зростанням захворюваності, особливо молодого покоління, на хвороби органів травлення, інфекційні й паразитарні недуги, що є найбільш поширеними серед дорослого населення. Значно помолодшали такі хвороби як цукровий діабет, серцево-судинні, онкологічні. Тобто, неякісні харчові продукти створюють реальну загрозу здоров’ю, життю і працездатності людини, особливо дітям.

Державна  санепідслужба України до моменту її ліквідації, маючи величезний історичний досвід, науково-практичні підходи, посідала  вагоме місце в розділі профілактичної галузі охорони здоров’я – гігієни харчування. Це був цілий напрямок важливої науково-практичної діяльності, що суттєво впливала на утримання санепідблагополуччя населення, зокрема, проводилась системна багаторічна робота з профілактики захворювань, харчових отруєнь та спалахів. Чітко порушникам законодавства, санітарних норм та правил обмежувалися  асортимент продукції, від роботи відсторонювалися недоброчесні особи, проводилась гігієнічна підготовка всіх працівників сфери громадського харчування, торгівлі, харчової промисловості та інших напрямків. Існували програми по щорічному проведенню санітарного мінімуму. Слово лікаря-гігієніста та епідеміолога постійно звучало в засобах масової інформації, видавались санбюлетні та пам’ятки. Порушники законодавства притягались до відповідальності, винні особи штрафувалися, призупинялась експлуатація підприємств, об’єктів торгівлі, громадського харчування, ринків, які систематично порушували законодавство, знімалася з реалізації нестандартна продукція, накладались фінансові санкції, а матеріали передавались до правоохоронних органів.

При органах влади також працювали державні протиепідемічні комісії, які приймали й контролювали відповідні рішення заради безпеки та здоров’я людей. Але державні протиепідемічні комісії, як і санепідстанції, також ліквідували, адже вони слугували людям, а державні протиепізоотичні комісії при органах влади  (оскільки вони для тварин) залишили. Так тоді людина – хто вона? Оце також один із прикладів некомпетентності, непрофесійності можновладців та МОЗ України і негативного ставлення до людини й безпеки її  харчування.

 

Однак системний контроль   якості продуктів викликав постійний супротив виробників та реалізаторів, насамперед близького до влади великого бізнесу. Тому керманичі держави «зациклилися» лише на слові «бізнес»,   а не «людина та її здоров’я». Адже людина має бути на першому місці. Ми – за розвиток бізнесу, але без порушень законодавства, санітарних норм і правил, принципів епідеміологічного процесу. Завжди відстоювали нашого товаровиробника і сприймаємо його як партнера, а не ворога, але будь-яка діяльність не повинна шкодити життю та здоров’ю людей.

Склалося враження, що таке реформування й ліквідація санепідстанцій – в інтересах бізнесу, а не громади, від цього ми маємо лише збитки: втратили висококваліфікованих спеціалістів, об’єктивну оцінку ситуації, можливість реагувати, а тим паче впливати на небезпеку, тобто, працювати на випередження виникнення ризиків для життя і здоров’я людини.

Всупереч діючому закону «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» були передані функції у сферах безпечності та якості харчових продуктів, санітарного та епідемічного благополуччя Держпродспоживслужбі, діяльність якої спрямовується й координується через Міністерство аграрної політики і продовольства. І як наслідок –  маємо те, що маємо. А точніше –  люди потрапили в тенета небезпеки різних ризиків для їхнього життя і здоров’я. Наприклад, аналіз офіційних даних діяльності Держпродспоживслужби України за 2018 рік показує, що вказана служба у минулому році заборонила 629,4 тонни реалізації продукції, тоді як Державна санепідслужба України у 2011 році (до періоду її руйнації) зняла з реалізації  971,9 тонни недоброякісних та небезпечних в епідеміологічному відношенні харчових продуктів з об’єктів харчової промисловості, громадського харчування, торгівлі. Й за це були застосовані 12392 фінансові санкції.

Держпродспоживслужбою у 2018 було прийняте рішення про тимчасове припинення виробництва та обігу харчових продуктів (включно  виробниками кормів), якщо таке виробництво та обіг становив загрозу для життя або здоров’я людини та тварини, на 234 об’єктах, а Державна санепідслужба України призупинила такі виробництво та обіг у 2011 році на  25557 об’єктах, у тому числі   в 572 оздоровчих закладах для дітей.

А щодо безкарності, то порівняльні дані насторожують. Держпродспоживслужба України у 2018 році у сфері безпечності окремих показників якості харчових продуктів наклала штрафи лише на 235 об’єктів господарювання, а Державною санепідслужбою України у 2011 році були оштрафовані 114718 об’єкти. Адже  свого часу Веніамін Каверін стверджував, що необхідно «Боротись і шукати, знайти і не скорятись». Антисанітарія на об’єктах панує, з нею практично ніхто не бореться і не шукає її, лише спостерігають та чекають, коли трапляться отруєння, спалахи чи інша біда.

То чому ж трапились харчові отруєнні на ботулізм у 2017 – 2018 роках? Відповідь – через безконтрольність, безкарність і безвідповідальність.

І як наслідок такої діяльності   нових структур: у 2018 році зареєстровані  120 спалахів, а у  2011-ому – 42. тож цілком очевидно, що різниця в обсягах роботи й масштабах дієвості Державної санепідслужби та Держпродспоживслужби разюча.

Проте, йдеться не про якість виконання службами своїх функцій, адже ці функції самі по собі, так як і структура, й нормативно-правова база  та інституційні обмеження діяльності двох установ, зовсім різні й невзаємозамінні. Повноцінної зміни Державної санепідслужби та її багаторівневої діяльності сьогодні в Україні просто немає, через що передовсім  страждають  споживачі – населення нашої країни, особливо діти.

Ті, хто знищують профілактичну галузь охорони здоров’я України та не дбають про санепідблагополуччя, в тому числі про якість і безпеку харчових продуктів, такими діями сприяють розвитку антисанітарії, виникненню спалахів інфекційних хвороб, харчових отруєнь, появи епідемій та інших санепідускладнень. Яскравим прикладом подібного недбальства, безвідповідальності, непрофесіоналізму стала епідемія кору в Україні, внаслідок чого за останні два роки  вже захворіли понад 100 тисяч людей, десятки з яких померли. Медицину, на жаль, сьогодні в Україні спрямовують на лікування, а не на профілактику, бо тут перемагає бізнес-інтерес.

Влада та Міністерство охорони здоров’я України «закрутили» хаос, який необхідно призупинити, бо медицина віддаляється від людини. Якщо це не відбудеться, то шлях буде незворотним, а точніше – в нікуди. Про це  свого часу також чітко стверджував видатний академік України Микола Амосов: «Якщо ми не вирішимо в ході реформування проблему верховенства профілактичної медицини і не відновимо виправданий багаторічний досвід санепідслужби країни, то допустимо непоправиму помилку, здатну викликати у подальшому катастрофічні наслідки».

Як член громадської спілки «Полтавське обласне товариство сільського господарства», як лікар профілактичної галузі охорони здоров’я, який присвятив 60 років   своєї професійної діяльності, високо ціную справу Семена Свиридоновича Антонія, Героя Соціалістичної Праці, Героя України, видатного аграрія, новатора, науковця за те, що він 41 рік тому вирвався з полону тотальної хімізації, відмовившись від застосування отрутохімікатів та синтетичних мінеральних добрив, створивши новий напрямок у сільськогосподарській діяльності на користь здоров’я людини, запровадивши нову ідеологію роботи на землі: «Здорова земля – здорова людина». А це якраз і є головним принципом профілактичної діяльності заради здоров’я людини. І як наслідок, у ПП «Агроекологія», засновником якого він є, вирощується й виробляється екологічно чиста та безпечна продукція, що йде не лише в Україну, а й за кордон. А науковці й практики з багатьох країн світу постійно відвідують господарство, щоб повчитись досвіду в Семена Свиридоновича. Створений науковий центр на базі господарства став школою для навчання майбутніх аграріїв та нашої молоді, й тут постійно проводяться міжнародні науково-практичні конференції.

Можновладці України та області мають подбати, щоб ПП «Агроекологія» стало національним заповідником та дорожньою картою України по вирощуванню і виробництву органічної екологічно безпечної продукції, а основним напрямком розвитку сільського господарства має бути органічне землеробство заради збереження землі та здоров’я нації. Наші ж діти в першу чергу мають споживати таку продукцію.

Отже, стає зрозумілим, що в угоду комерційним інтересам певних кіл, знехтувавши безпекою життя і здоров’я людей, держава, державні діячі, політики, некомпетентні керівники МОЗ України бездумно знищили Державну санепідслужбу країни, санітарні норми й правила, попереджувальний санітарний нагляд та профілактику захворювань як таку. Профілактика не приносить вигоди жодному приватному суб’єкту – це безпосередня функція держави. Відтак очевидно, що новому президенту України та парламенту необхідно по новому подивитися на профілактику, поставити попереду людину, а не бізнес, та безпекові питання, відновити належний нагляд за охороною здоров’я населення у всіх сферах, припинити руйнувати, а професійно створювати, удосконалювати, будувати, адже без здоров’я людей апріорі не буде успішної держави. Тому на сьогодні мають бути рішучі екстремальні дії нових керманичів держави, щоб виправити хибні помилки, які допустили в реформах охорони здоров’я, ліквідували санепідслужбу, втратили управління профілактичної галузі охорони здоров’я.   А для бізнесу необхідно сказати словами видатного хірурга Миколи Пирогова: «Фунт профілактики  коштує  пуда лікування»,  а «Майбутнє належить медицині профілактичній».

Валентин Шаповал

Заслужений лікар України,

кандидат медичних наук, доцент, член громадської спілки «Полтавське обласне товариство сільського господарства»

               

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com