Завтра – День Дніпра. Долучаймося до заходів

Міжнародний  День Дніпра проводиться в Україні з ініціативи форуму українських громадських організацій ще з 2002 року і має на меті розв’язання проблем екологічного оздоровлення басейну Дніпра та поліпшення якості питної води.

Означені біди особливо гостро стоять і в нашому регіоні, тож Кременчуччина цьогоріч уже вкотре долучиться до загальної природоохоронної акції, що запланована на завтра, 6 липня.

Станом водного плеса в нашому регіоні опікується Кременчуцьке міжрайонне  управління водного господарства. Як зазначив редакції «Перемоги» начальник ВЕВС управління  Анатолій  Білаш, у зоні їхнього обслуговування  в чотирьох районах області розташовані два басейнові водосховища: Кременчуцьке та Кам’янське. На обліку в районах налічується 8 водосховищ із площею водного дзеркала 1283,3 га, протікають 2 середні та 18 малих річок загальною довжиною 666,7 км. По водотоку основна кількість річок належить до басейну Дніпра. Тож у рамках  проведення цьогорічного Дня Дніпра працівники управління планують здійснити заходи з упорядкування територій водоохоронних зон і прибережних смуг у басейні річки Дніпро, благоустрою рекреаційних зон, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, джерел забруднення та виконання інших природоохоронних заходів.

На теренах нашого району подніпровські території знаходяться в межах Білецьківської, Кам’янопотоківської, Келебердянської, Максимівської,  Недогарківської, Піщанської, Потоківської та Ялинцівської сільрад. Саме тут громадськість має взяти активну участь у цілій низці екологічних заходів з упорядкування водоохоронних зон і  прибережних територій, прибирання сміття з берегів річки, благоустрою та заліснення прибережних захисних смуг і місць відпочинку населення.

До речі, в рамках відзначення Дня Дніпра на території Кам’янопотоківської сільради на завтра заплановане прибирання прибережної зони річки в Кам’яних Потоках, Чикалівці й Садках, а в Ройовому – тутешнього ставка. На ці роботи від самого ранку вийдуть представники організацій і установ сільської ради, молодь, члени ГО «Федерація  КУНФУ та національних єдиноборств «Єдність» та місцевої футбольної команди, працівники сільського комунального підприємства з  транспортом.

Цілком очевидно, що привернути увагу громадськості до проблем, пов’язаних із раціональним використанням, охороною й відтворенням водних ресурсів Дніпра  без активної участі населення  неможливо. Тож долучаймося всі до цієї важливої справи.

Тетяна Керімова

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com