Наймолодша тату-майстриня розповіла, скільки зароблятиме малюнками на тілі

7-річна одеситка Єва Гребенюк стала наймолодшою тату-майстринею і потрапила до Книги рекордів України. Це зафіксували на фестивалі Tatoo Collеction Kiev. Їй подарували путівку до Болгарїї.«Хочу стати багатою тату-майстринею. Один малюнок на тілі  коштуватиме 5 тисяч гривень. Хоча ще зовсім нещодавно думала, що стану ювеліром або дизайнером одягу. Гроші раніше збирала на «Теслу», коли в нас машини не було. Але вона вже скоро буде. Навіть обрали вже –  «Land Rover», – розповідає Gazeta.ua Єва Гребенюк.

Єва в день народження тата зробила йому справжнє татуювання за мотивами свого улюбленого мультика. Ескіз повністю намалювала сама за бажанням батька.

«Дівчинка вразила тим, що вона дуже самостійна й незалежна. Часто трапляється так, що рекорд викликає шквал різних емоцій – від позитивних до негативних. Це пов’язане з тим, що рекорд – це завжди вихід за рамки звичного, а іноді навіть можливого. І не всі люди готові ламати стереотипи в своїй голові», – говорить Gazeta.ua керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

Крім справжнього тату, що його зробила батькові, дівчинка поки що набиває тимчасові татуювання. До неї вишиковуються черги, аби створити малюнок на тілі. В середньому свою роботу поки оцінює в 5-20 грн.

Єва Гребенюк народилася у творчій сім’ї. Мама Інеса у 2006 році приїхала з Мінська вчитися в Одеській Академії музики по класу оперного вокалу, тато у 2000 році приїхав із Криму вчитися в театрально-художньому училищі ім. Грекова на бутафора-лялькаря. Татуюванням тато почав займатися ще до приїзду в Одесу, а вже в Одесі відточував майстерність на одногрупниках.

Єва перейшла до 2-го класу. Захоплюється математикою і з задоволенням займається в студії pole dance.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com