Позбуваємося  бліх  за допомоги народних засобів

Блохи звичайно заносяться в помешкання домашніми тваринами. Проте, це ніяк не применшує важливість боротьби із блохами, які не просто страшенно досаждають, але ще й дуже небезпечні для здоров’я. Виводити бліх, а вони ж є розсадником безлічі вірусів і захворювань, потрібно негайно.Якщо один метод не подіяв, необхідно вже через 12 годин переходити до наступного. І пам’ятайте: ніщо не знищує бліх за два-три дні, потрібна копітка робота, якщо вони у вас уже завелися!

Вам можуть знадобитися такі речі як  полин, пижмо й евкаліпт, дігтярне мило, часник і соснові ошурки, сода (харчова), піретрум, пивні дріжджі, звичайна сіль і столовий оцет, камфорний спирт і сік апельсинів та лимонів, борна кислота й хвоя.

Отже, головне пам’ятайте – починаєте з двох-трьох засобів одразу, через 3-6 годин кожне. Через 12 годин дивіться на результат. Якщо його немає, берете наступні засоби, через 3 години кожне.

– Візьміть полин, піретрум, пижмо й евкаліпт, по столовій ложці кожного засобу, залийте окропом і остудіть у прохолодному місці впродовж 8 годин. Потім помістіть цей настій у пульверизатор і побризкайте все, що було поруч із блохами: постільну білизну, оббивку, килими, навіть ламінат, штори, меблі, ваші речі. Якщо блохи пішли від вашої тваринки, викупайте її у відварі піретруму.

– Якщо ваші ноги постійно кусають блохи, зробіть відвар із полину: три столові ложки на пів літра, і змастіть свої литки перед сном.

– Розкладіть скрізь по будинку соснові ошурки й хвою. Найкраще у вазах або пакетиках, так зручніше буде потім збирати.

– Розбризкайте борну кислоту пульверизатором, попередньо змішавши в пропорції 1 до 10 зі звичайною водою. Найкраще зробити це через 12 годин після трав’яних розбризкувань, щоб добити найвитриваліших бліх.

– Купіть дві-три рослини піретруму, якщо ви зовсім зневірилися впоратися з блохами, і розставте їх скрізь по квартирі.

– Промийте все ганчіркою з дігтярним милом, а потім не змивайте начисто, залишіть мило на плитці й меблях. Обов’язково викупайте ваших домашніх улюбленців дігтярним милом.

– Візьміть сік цитрусових і поставте його в місцях, де, як вам здається, багато бліх (вистачить і 100 мл для відлякування). Або візьміть ефірні олії лимона й апельсина, змішайте їх і потім нанесіть на кілька місць у будинку (одвірки, наприклад, або старі меблі).

– Розчином камфорного спирту й 3%-ого оцту окропіть усе навколо.

– Окропіть розчином  води й харчової соди й солі  матраси, меблі, килими, штори, м’яку оббивку. Повторюйте кожні 8 годин упородовж 48 годин.

– Помийте підлогу водою з нашатирним спиртом. Спочатку запах буде різкий – провітріть приміщення, але не мийте підлогу начисто.

– Суміш пивних дріжджів і здрібненого часнику використовуйте для брудних і старих речей, не використовуйте їх для гарних нових меблів.

– Нізащо не використовуйте гас для відлякування бліх!

Увага! Обробляти можна тільки меблі в 1,5 метра від підлоги, текстиль – до стелі.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com