Йогурт захищає чоловіків від раку кишківника

Нове дослідження довело, що чоловіки, які їдять дві або більше порцій йогурту на тиждень, знижують ризик розвитку передракових новоутворень, що призводять до розвитку раку кишечника. Якщо результати будуть переконливими, йогурт може стати «широко прийнятним модифікованим фактором», стверджують дослідники.

Можливі механізми, з допомогою яких йогурт захищає від онкології, включають пробіотики Lactobacillus bulgaricus і Streptococcus thermophiles, що часто використовуються  в ньому для зменшення кількості канцерогенів, включаючи нітроредуктазу, активовані калом бактеріальні ферменти й розчинні калові жовчні кислоти. Більш низький рівень pH у товстій кишці робить його «більш гостинним» для пробіотиків.

Другий механізм, запропонований у дослідженні, полягає в тому, що йогурт справляє протизапальну дію на слизову оболонку товстої кишки й покращує дисфункцію кишкового бар’єру. Підвищена проникність кишечника була відзначена в чоловіків з аденомами, що може пояснювати, чому для жінок було менше переваг при споживанні цього продукту.

Науковці також виявили, що споживання йогурту знижує ризик виникнення звичайної аденоми, зокрема з високим злоякісним потенціалом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com