Розпочався сезон полювання на  пернату дичину

3 серпня озвалися лункими пострілами мисливські угіддя нашого району – на Кременчуччині вже  традиційно в перші дні останнього місяця літа почався щорічний сезон полювання на пернату дичину.

Як зазначають у Кременчуцькому госпрозрахунковому мисливсько-рибальському підприємстві, встановлені певні строки полювання на пернате птаство. Зокрема, на гусок, качок, норця, лисок, куликів – за певним винятком окремих видів – із 3 серпня по 29 грудня поточного року,  на перепілок і голубів (крім голуба–синяка), – із 3 серпня по 30 жовтня, а на качок широконіска, як рідкісний вид, мисливці зможуть виходити лише з 15  вересня й полювати до 29 грудня.

Вирушати з рушницею на пошук дичини можна буде в середу,  суботу й неділю.

Одному мисливцю за один день полювання дозволяється добути не більше як по одному гусаку й норцю великому, по п’ять лисок, куликів і голубів, три качки, 10 перепілок,. При  цьому  загальна  кількість  пернатої  дичини,  добутої  за  день  полювання одним  мисливцем,    не  повинна  перевищувати  10  голів різних  видів.

Відповідно до встановлених правил, на полювання мисливець може виходити лише після обов’язкової  реєстрації в користувача  мисливських  угідь. При цьому необхідно мати відстрільну та контрольну картки, де ведеться облік добутої  дичини  та  порушень  правил  полювання. Крім того, забороняються всі види полювання  на  пернату  дичину  без  присутності  єгерської служби  Кременчуцького  ГМРП  або уповноважених  ним  на  це  осіб, у  лісових  угіддях  всіх єгерських обходів, на окремо визначених ділянках  з  обмеженим  полюванням, а також колективні полювання на водно-болотних угіддях єгерського  обходу  №3. Крім того, для проведення полювання на території окремих єгерських обходів необхідна також відмітка  єгерської  служби.

З метою  забезпечення  безпечного  полювання максимально можливій кількості мисливців та  дотримання  встановленої  пропускної  спроможності  мисливських  угідь, по суботах  і неділях (із дня  відкриття  полювання  й по 8 вересня  2019 року  включно) заборонене бродове та інші види  полювань, пов’язані з переміщенням  при  цьому  мисливців  по території водно-болотних мисливських угідь. Не дозволяється також знаходження в мисливських угіддях при проведенні полювання на пернату дичину з нарізною вогнепальною мисливською зброєю, з гладкоствольною мисливською зброєю та набоями, спорядженими кулями і шротом діаметром більше 5 мм, із пневматичною зброєю (гвинтівками).

Нині, як і в попередні роки,  певні обмеження вводяться з огляду на широке розповсюдження на Полтавщині африканської чуми свиней. Аби убезпечитися від занесення в кременчуцькі мисливські угіддя цього вірусу, брати на полювання мисливських собак можна лише з дозволу Кременчуцького ГМРП на допуск собаки в закріплені мисливські угіддя.

Тетяна Керімова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com