До «Супутника» – за відпочинком і враженнями

Уже восьмий рік поспіль традиційним тижневим оздоровчим туром завершують літній сезон активісти первинних ветеранських організацій Кременчуцького району. Як і зазвичай,  свою  табірну «зміну»  вони проводять у  спортивно-оздоровчому  комплексі «Супутник», що в Дмитрівці.Цьогоріч пора спільного відпочинку, цікавого й щирого спілкування, веселих розваг і культурних заходів для наших сільських пенсіонерів тривала з 12 по 17 серпня включно. До передбаченого путівкою терміну адміністрація табору «подарувала» ветеранам ще один додатковий безкоштовний день відпочинку – в нагороду за активну громадянську позицію.

Серед 19  «табористів» на чолі з головою ради районної організації ветеранів Олексієм Щербухою – голови та заступники первинних ветеранських осередків сільських рад та об’єднаних територіальних громад, активні члени рад первинних ветеранських організацій,  ветерани праці,  учасники художньої самодіяльності та активісти спорту. В минулому всі вони трудилися в різних галузях – сільському господарстві, освіті, медицині, соціальній сфері тощо, але це не завадило їм  сьогодні  ділитися спогадами й історіями з життя, знаходити спільні інтереси й теми для задушевних бесід.

Для переважної більшості з них перебування в «Супутнику» – не новина, а вже традиційне пошанування їхніх заслуг та відзнака за невтомну громадську діяльність. Звичними стали, наприклад,  приїзди до табору для багатодітних матерів-героїнь із Пришибської громади Ганни Миколаївни Граннікової й  Надії Іванівни Марченко, а також декого з очільників первинних ветеранських осередків. Проте, є в числі сьогоднішніх відпочивальників і п’ятеро новачків. Уперше потрапили до табору ветеран праці, колишня завідувачка поштового відділення з Демидівки Клавдія Григорівна Ільченко, колишня вчителька з Кам’яних Потоків Валентина Іванівна Курганська, член ради первинної ветеранської організації з Потоків Ганна Олександрівна Федорець, мама загиблого воїна-афганця з Рокитного Валентина Федорівна Голець, член ради первинної ветеранської організації з Нової Знам’янки Раїса Дмитрівна Марчук.

Як і зазвичай, програма перебування в таборі видалася для наших сільських ветеранів досить насиченою, різноманітною й захоплюючою. З інтересом і молодечим запалом долучалися вони до всіляких масових заходів, конкурсів, вікторин, спортивних турнірів, що проводилися в «Супутнику», насолоджувалися виступами учасників художньої самодіяльності нашого району, які завітали до дмитрівського табору з концертом. Усі бажаючі могли насолодитися й купанням у Пслі, адже комфортна, тепла серпнева погода дозволяла проводити біля річки мало не кожен день.

Потішили відпочивальників і належні умови перебування  – затишні світлі кімнати в дерев’яних будиночках;  смачне, калорійне й різноманітне чотириразове харчування; змістовне  дозвілля. Тож нехай і недовгий, але пам’ятний і сповнений суцільного задоволення й емоцій час, проведений у «Супутнику», залишить чимало приємних споминів і вражень на весь наступний рік.

Тетяна Керімова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com