Хліб – у коморі

Про те, що Кременчучина завершила ранні жнива, «Перемога» коротко вже інформувала своїх читачів. Сьогодні ж хочемо розповісти докладніше про напружену й нелегку роботу наших аграріїв, про цьогорічні результати тих, хто своєю тяжкою працею дбає про щедрі столи своїх краян, хто забезпечує кожного з нас найголовнішим – хлібом і до хліба.

Як зазначають у районному відділі агропромислового розвитку, збирання ранніх зернових культур та озимого ріпаку на кременчуцьких полях повністю завершене 26 липня. Зібрана планова площа 8345 гектарів ранніх зернових; із них – 6980 гектарів озимої пшениці, 507 гектарів озимого жита, 262 гектари озимого ячменю, 274 гектари гороху, 225 гектарів ярого ячменю, 53 гектари ярої пшениці, 44 гектари вівса та 550 гектарів озимого ріпаку. Валовий збір зерна ранніх зернових культур  склав 37039 тонн за середньої врожайності 44,4 центнера з гектара.

Якщо говорити про кожну культуру окремо, то озима пшениця дала в середньому по 48,5 центнера з гектара, а загалом її намолот становить 33849 тонн. Озимого жита зібрано 982 тонни, врожайність – 19,4 центнера з гектара; вал озимого ячменю – 811 тонн, урожайність – 31  центнер з гектара. Значно нижчі показники по ярих культурах :  пшениці намолотили 133 тонни за врожайності 25,1 центнера з гектара; ячменю – 682 тонни, врожайність – 30,3 центнера з гектара, гороху –  459 тонн, урожайність – 16,8 центнера з гектара. Цьогоріч до пасинків потрапив овес: ним засіяли всього 44 гектари, тож і намолотили лише 123 тонни, а врожайність склала 28 центнерів з гектара. Крім цього, зібрані 1493 тонни озимого ріпаку на площі 550 гектарів, урожайність його становить 27,1 центнера з гектара.

Такі результати далися кременчуцьким хліборобам непросто, адже підмурівок для щедрого врожаю був закладений міцний. Посів аграрії провели в оптимальний період якісним насінням високих генерацій, внесли необхідну кількість основних мінеральних добрив – 1015 тонн під озимі зернові та  112 тонн під ярі зернові й зернобобові культури. Проте, втрутилася погода, яка впродовж   осіннього вегетаційного періоду негативно вплинула на озимину. Й лише своєчасний догляд за посівами, використання мінеральних добрив і засобів захисту рослин, що вносились за сучасними технологіями, дозволили стабілізувати ситуацію з розвитком і ростом сходів під час весняного вегетаційного періоду й отримати непоганий урожай.

Першими в районі завершили збирання ранніх зернових культур господарства з невеликими площами посівів: ПСП  «Дніпровські зорі» (306 гектарів, з них 185 гектарів озимої пшениці та 121 гектар гороху), фермерське господарство «Розвиток» (233 гектари, з них 215 гектарів озимої пшениці та 18 гектарів ярого ячменю), фермерське господарство «Хлібодар Агро» (170 гектарів, із них 110 гектарів озимої пшениці й 60 гектарів ярого ячменю). Середня врожайність у цих господарствах склала відповідно 27, 41,4 та 42,3 центнери з гектара.

Незаперечним лідером цьогорічної жнивної кампанії стало СТОВ «Говтва» (директор Вадим Маньківський): і за найбільшою площею посіву ранніх зернових культур (2379 гектарів), і за найбільшим валовим  збором (14233 тонни), і за найвищими показниками середньої врожайності та врожайності озимої пшениці  (59,8 центнера з гектара).

На друге місце в районі по врожайності вийшло С(Ф)Г «Атланта» (директор Василь Кравченко)  – 44,1 центнера з гектара, в тому числі   урожайність   озимої пшениці – 45,5 центнера  з  гектара, озимого   ячменю – 35,4 центнера з гектара. Крім цього, тут отримали найвищу врожайність вівса – 28  центнерів з гектара.

Трійку кращих замикає фермерське господарство «Відродження Агро» (голова Юрій Матюха), де середня врожайність ранніх зернових культур склала 42,5 центнера з гектара, зокрема, врожайність озимої пшениці – 56,1 центнера з гектара, гороху (найвища в районі) – 28,7 центнера з гектара.

Озимого ріпаку найбільше – 275 тонн – зібрали цьогоріч у фермерському господарстві «Хлібодар Агро» (голова Олександр Журба), а ось найщедріше на круг – по 30,2 центнера з гектара – вродила ця культура на полях  фермерського господарства «Надія» (голова Володимир Журба).

До завершення сільськогосподарського року ще далеко, попереду – збір пізніх культур. Але вже нині на звільнених від раннього хліба площах механізатори завершують підготовку грунту згідно з агротехнічними вимогами, а керівники господарств планують обсяги робіт на наступні жнива. У перспективі – незначне збільшення, порівняно з минулим роком, площ посівів озимих культур до 8454 гектарів, із яких 7121 гектар має зайняти озима пшениця й 577 гектарів – озимий ріпак.

Тетяна Керімова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com